جلوگیری از کپی کردن مطالب

بازاریابی شبکه ای ، Billionaire Builders Team - گفتگو با بزرگترین سخنران و پدر بزرگ نتورک دنیا (جیم رآن)
آپلود عکس رایگان و دائمی		

گفتگو با بزرگترین سخنران و پدربزرگ نتورک دنیا (جیم رآن)BBTeam.ir - گزیده ای از 4 بخش گفتگوی ارزنده با بزرگترین سخنران و پدر بزرگ نتورک دنیا رو اینجا آوردم تا مشتاق بشید و کل گفتگو را در قسمت ادامه مطلب مطالعه نمایید.خواندن این مطلب رو به هیچ عنوان از دست ندید.

بخش اول:

لیتمن: همه شنونده های برنامه و خودم، خیلی هیجان زده هستیم از اینکه امشب میهمان برنامه ما هستی و می خواهی اسرارت درباره موفقیت و اصول رسیدن به آن را با ما در میان بگذاری. می خواهم با تعریف این کلمه شروع کنیم. موفقیت چیست؟ موفقیت برای جیم ران چه معنایی دارد؟
ران: بهترین تعریف موفقیت از دیدگاه من این است که یک زندگی خوب داشته باشی. بخشی از آن درآمد است. بخشی استقلال مالی است. بخشی رسیدن به هدف هایی است که در زندگی داری، رویاهایی که محقق می کنی، خانواده، فرزندان، نوه ها و ثمربخش بودن است. این خود دامنه وسیعی را در بر می گیرد.
کلمه موفقیت، همه اینها را شامل می شود. فقط شغلت، درآمدت و ثروتت نیست. فقط حقوق و حساب بانکی ات نیست. بلکه همه چیز است: از همه دستاوردهایت در طولزندگی تا حداکثر تلاشت برای طرح ریزی راهی که همه اینها برایت یک زندگی خوب ایجاد کند...

بخش دوم:

برای شروع کردن، چیز زیادی لازم نیست....
 کافی است شروع کنی و بعد فهرست دلایلت ادامه پیدا می کند و بیشتر می شود. بعد اگر به اندازه کافی از این دلایل داشته باشی، دیگر به من نمی گویی که: "صبح ها زود بیدار نمی شوی"، "شب ها تا دیر وقت بیدار نمی مانی"، "کتاب نمی خوانی"، "به نوارهای آموزشی گوش نمی دهی"، "معامله نمی کنی"، "یادداشت های روزانه ات را نمی نویسی"، "روی تقویت زبانت کار نمی کنی" و "روی مهارت هایت کار نمی کنی".
با اطمینان به تو می گویم که همه چیز در آن است: در "رویاها"، "تصویرهای ذهنی"، "هدف گذاری"، "شروع کردن با چیزهای ساده".
لیتمن: وقتی که درباره دلیل ها صحبت می کنی، آیا خیلی از دلیل هایِ قویِ تو از دردهای زندگی ات آمده اند؟
ران: حتماً...

بخش سوم:

ران: درست است. آنچه به دست می آوریم قطعاً ارزشمند است. اما بزرگترین ارزش، چیزی که به دست می آوریم نیست، بلکه بزرگترین چیزی است که می شویم.
راهنمای من، راه جالبی برای آموختن آن داشت. وقتی که 25 ساله بودم به من گفت «آقای ران، پیشنهاد می کنم که بنشینید و برای خودتان هدف بگذارید که میلیونر بشوید». از این حرف گیج شدم. می دانی که این کلمه، طنین بسیار زیبایی دارد: «میلیونر».
بعد آقای شواف گفت «به این دلیل که ... »
من با خودم فکر کردم «ای وای، دیگر لازم نیست دلیلش را هم به من یاد بدهد. مگر داشتن یک میلیون دلار عالی نیست؟» شواف گفت: «نه. در این صورت هیچ وقت به این هدف نخواهی رسید. به این خاطر هدف میلیونر شدن را برای خودت تعیین کن که در راه رسیدن به این هدف، شخص ارزشمندتری خواهی شد.
«به خاطر قابلیت هایی که باید یاد بگیری و شخصیتی که پیدا خواهی کرد این کار را بکن. به خاطر دانشی که در این راه، درباره بازار کسب می کنی این کار را بکن. به خاطر چیزهایی که درباره مدیریت زمان و کار کردن با افراد یاد خواهی گرفت.
به خاطر توانایی کشف نحوه کنترل نفست این کار را بکن. به خاطر آنچه باید درباره خیرخواهی یاد بگیری، مهربان بودن در عین قوی بودن. به خاطر آنچه باید درباره جامعه، کسب و کار، دولت و مالیات یاد بگیری و اینکه انسان فاضلی بشوی تا به مرتبه میلیونری برسی.
همه آنچه یاد گرفته ای و همه آن کسی که شده ای تا به مرتبه میلیونری برسی. این چیزی است که ارزش دارد. نه یک میلیون دلاری که به دست می آوری».

گفت: «اگر اینطور انجامش بدهی، وقتی که میلیونر شوی می توانی تمام پول ات را ببخشی. چون این نیست که واقعاً اهمیت دارد. چیزی که اهمیت دارد، کسی است که شده ای».

این یکی از بهترین جهان بینی هایی بود که در تمام عمرم شنیده ام. هیچ وقت تا پیش از آن، کسی آن را به این صورت با من در میان نگذاشته بود...

بخش چهارم:

لیتمن: تو درباره خودآموزی می گویی. می گویی که چطور این کار، بذر ثروت است. آیا غیر از کتاب های خودت، کتابی هست که به ما توصیه کنی؟
ران: بله، حتماً. اوایل که شروع به یادگیری کردم، آقای شواف «بیندیشید و ثروتمند شوید» را توصیه کرد.
لیتمن: تأثیرگذارترین چیزی که از «بیندیشید و ثروتمند شوید» نصیبت شد چه بود؟
ران: "اشتیاق"، "اراده"، "نقشه های از پیش تنظیم شده"، "هرگز جا نزدن"، "استقامت". این کتاب گنجی از اطلاعات را در خود دارد.
لیتمن: چیز دیگری به ذهنت می رسد؟
ران: «ثروتمندترین مرد بابل» به من کمک کرد قبل از اینکه به 32 سالگی برسم، میلیونر شوم. کتاب ساده ای است و عمل به آن راحت است.
لیتمن: جیم، وقت برنامه امشب مان تمام شد، حضور تو همچون یک معدن طلا بود و واقعاً باعث افتخار ما است. از تو ممنونم.
اگر شما جزء معدود افرادی هستید که این مصاحبه را از آغاز تا انتها مطالعه میکنید به شما تبریک می گویم. زیرا درصد کمی از افراد هستند که برای آموزش دیدن و رسیدن به موفقیت، استمرار لازم را از خود نشان می دهند.طبقه بندی: بیوگرافی انسانهای موفق، 

تاریخ : چهارشنبه 21 آبان 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.
  • کد نمایش افراد آنلاین
  • 
    شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات