جلوگیری از کپی کردن مطالب

بازاریابی شبکه ای ، Billionaire Builders Team - اگه می خوای موفق شی از این حرفه خارج نشو ! ( ! Don't Quit )
آپلود عکس رایگان و دائمی		

اگه می خوای موفق شی   از این حرفه   خارج نشو !    ( ! Don't Quit )BBTeam.ir - بر اساس آمار 90% از افراد در سال اول شکست می خورند ( در واقع شکست در این حرفه بی معنیه , بهتره بگیم از کار خارج می شن ) و 5% از افراد باقیمانده هم در 4 سال بعد. عجیبه نه ؟

شما هیجان زده وارد می شید و سپس هزاران خرابکاری پیش میاد و هزاران بار می خوای از کار خارج بشی. اغلب مردم فقط خارج می شن. برای انجام این کار به یک دلیل کاملاً قوی و محکم نیاز داری. چون فقط به همین دلیل هست که اگر روشتان برای انجام این کار جواب نداد بدنبال روش دیگری می روید. اما اگر شل و ول ( wishy-washy ) باشید، رفتنی ( goner ) هستید.

اولین چیز، یافتن why ( چرایی - دلیل ) است. یک why خوب میتونه زندگی شما رو نجات بده !

مسئله ای که اکثر افراد دارند اینه که فرد یا افرادی در نزدیکی اونا هستند که نمی توانند موفقیتشون رو ببینند ! بهترین انتخاب شما اینه که با برگزیدن یکwhy خیره کننده و شگفت انگیز از شرّ اونا خلاص شید. یک why  ( چرایی - دلیل )  100% انتخاب كنید که شمارو حفظ کنه ! در برابر چی؟ در برابر برف، بارون، تگرگ، طوفان، سیل، طاعون، انفجارهای هسته ای و در نهایت در برابر انتقادهای یک فرد آشنا !!!


مثلا تا حالا از خودتون پرسیدین که چرا اینقدر برای شما حیاتیه که این بیزینس رو انجام بدین؟ یا چرا اینقدر مهم و حیاتیه که موفق بشین؟ اکثر افراد اهدافشون رو می گن و مینویسند. درسته، شما به اهداف نیاز دارین. اما why  ( چرایی - دلیل ) شما یک دلیل بسیار بسیار بسیار بزرگه که همواره شمارو گرم نگه میداره.

آتش شما کجاست؟ عاشق چی هستی؟ از چی متنفری؟ چه چیزی واقعاً واقعاً برات مهمه؟ صادقانه چی می خوای؟ چه موقعیتی از زندگیت هست که میخوای از شرش خلاص بشی و دیگه هرگز هرگز و هرگز به سراغت نیاد؟ اینا اهداف نیستند، پول هم نیستند. اغلب افراد میگن که why شون پوله. چون اونا می خوان صورتحساب سنگین بیمارستان رو بپردازن یا می خوان ماشینشون رو عوض کنن یا ... . اما why واقعی شما هرگز پول نیست. به این بستگی داره که شما واقعا کی هستید؟ عامل محرک شما باید چیزی بیش از پول باشه. Why شما چیزیه که شما واقعا می خواین... یا چیزی که شما می خواین واقعا از شرش خلاص بشین و یا هر دو. اگر why شما 70% باشه و شما به مانع 72% برسید، رفتنی هستید، ناپدید می شید. اما اگر why شما 100% باشه شما در این بیزینس می مونی و پیروز میشی. به چه دلیل روی این سیاره زندگی می کنی؟ تو یه مایه هایی، تو اینجایی تا زندگیها رو تغییر بدی، رو زندگی بقیه تاثیر بذاری و به مردم کمک کنی. تو این زندگی می ارزه که چه کاری انجام بدی؟ یه بیزینس جدید همیشه ریسک داره. مردم به دو دلیل ریسک می کنن: یکی برای جلوگیری از ناراحتی و ناخشنودی و ...دیگه برای بدست آوردن خوشی و مسرت و... .

جواب دادن به سوالات زیر ممکنه که به شما کمک کنه که why تون رو پیدا کنید:

- چند ساعت در هفته کار می کنی؟

- عاشق چه جور کاری هستی؟

- از چه جور کاری متنفری؟

- در زمانهای آزادت چکار می کنی؟

- اگر دو ماه تعطیلات داشتی و هر چی پول می خواستی فراهم بود، چکار می کردی؟

- با چه جور افرادی دوست داری کار کنی؟

- چه مسئله ای هست که تو رو تا سرحد مرگ میترسونه، و پول بیشتر میتونه حلش کنه؟

- چه چیزی تو زندگیت هست که باعث نفرت تو می شه و پول بیشتر میتونه اونو حل کنه؟

- اگر همۀ پولی که می خواستی، داشتی چه مسئلۀ بزرگی حل می شد؟

- اگر همۀ زمانی رو که در دنیا هست در اختیار داشتی چکار می کردی؟

- بجز پول دنبال چه چیز دیگه ای هستی؟

- خانواده ات برای تو چه معنایی داره؟

- برای رشد شخصی خودت چی می خوای؟

- در طول زندگی ات، می خواهی چه کاری رو به پایان برسونی؟

- از چه چیزی تا حد مرگ می ترسی؟

- برای تو چه معنایی داره که زندگی دیگران رو تغییر بدی؟

- چه چیزی در زندگیت تورو واقعا هیجان زده می گنه؟

- چه چیزی در زندگیت تورو واقعا عصبی می کنه؟

- به افرادی که عاشقشون هستی دوست داری چی بدی؟

- چه چیزی واقعاً واقعاً احساسات تورو برمی انگیزه؟

چه چیزی می تونه تو رو تحریک کنه که از رختخواب بلند شی؟ چه چیزی باعث می شه که تلویزیون رو خاموش کنی؟ چه چیزی تورو تحریک می کنه که به کسی که ازت اطلاعات بیشتری راجع به بیزینست خواسته، زنگ بزنی؟ خلاصه سوالم اینه که چطور تحریک می شی؟

قدم اول، نوشتن why است و اگر شما حاضر به پرداخت این هزینۀ اندک هم نیستید، من میتونم وقتم رو با کس دیگه ای بگذرونم!! سه تا از بزرگترین دلایلتون رو که چرا شما باید در این بیزینس موفق بشین، بنویسید. این یه بازی بیمزه نیست، زندگی واقعیه !

بدون why ، امیدی نیست. (No 'WHY' ? No hope! )

90% افرادی که وارد یه بیزینس می شن هرگز دلایلشون رو نمی نویسند. پس اگه شما اونارو بنویسید این شاخص بسیار بسیار خوبیه. پس دلایلتون رو بنویسید و اونارو مدام بهترو بهتر کنید. فقط خودت می دونی که آیا اونا به اندازۀ کافی برای تو مناسب هستند یا نه؟ پس 3 تاشون رو بنویس، و سپس بیشتر فکر کن. پروارشون کن. بزرگترشون کن. اونقدر روشون کار کن که بگی " خدایا خودشه !!! "

اون موقع تو واقعاً تو این بیزینس هستی, تا 5 سال دیگه هم می مونی , کار می کنی و دووم میاری چون یه چرایی محکم داری !
طبقه بندی: علم بازاریابی شبکه ای، 

تاریخ : جمعه 16 آبان 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.
  • کد نمایش افراد آنلاین
  • 
    شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic