جلوگیری از کپی کردن مطالب

بازاریابی شبکه ای ، Billionaire Builders Team - دنبال پنیر مجانی های توی تله موش باش!
آپلود عکس رایگان و دائمی		


دنبال پنیر مجانی های توی تله موش باش! 


...دوست من لطفا تا آخر بخوانید...

BBTeam.ir - ‏باور کن همه چیز باید مجانی باشه ، 5 دلاری اضافه ای رو که فروشنده مغازه اشتباهی بهت داده ، برنگردون ؛ یه راهی پیدا کن که یک کابل مجانی ( برق یا تلفن ) برای خونه ات پیدا کنی؛ و تلاش کن یه روزنامه مجانی پیدا کنی که مطمئن باشی دیگه کسی اونو نمی خونه؛ خلاصه همش دنبال چیزای مجانی باش و خوش باش که مدام در حال بلند کردن و سرقت هستی!
هر روز با خودت مرور کن که چطور می تونی یه ورشکسته باقی بمونی! 
حواستو جمع کن که ...
تموم کلماتی رو که استفاده میکنی همه منفی باشن. یادم میاد که یه دوستی داشتم که همیشه سگ دو میزد برای اینکه طومار صورت حساباشو پرداخت کنه و اصلاً هم نمی دونست چطوری باید مبلغ لازم برای پرداخت صورت حساباش رو بدست بیاره و یا اینکه چطوری هر چیزی براش شروع خوبی داشته باشه؛ با همه تلاشش برای پیش بردن کارهاش، باز همه چیز سر جای اولش بر می گشت! خوب البته این کاملاً طبیعی بود چون اون هر روز به خودش می گفت : چقدر همه چیز بد پیش میره؛ کارها و برنامه هاش هم مطابق باور ذهنی اون پیش می رفتن!
بعضی از آدما فکر میکنن اگه توی صحبتا و درد دلاشون خودشونو کوچیک کنن نشونه یه جور ادب و نزاکته . جملاتی مثل " من همیشه هشت ام گرو نهمه " ممکنه ظاهراً شما رو توی دل اونا عزیز کنه اما اونا هم حکم قطعی رو در مورد شما صادر می کنن و براتون پیشگویی می کنن و نفوس بد می زنن که شما هیچ وقت موفق و پیروز نمی شین. بنابراین اگه می خوای به این وضعیت واقعیت ببخشی و هرگز ثروتمند نشی این جملات تاکیدی منفی رو مثل ذکر روزانه با خودتون تکرار کن :
من هیچ وقت پول ندارم!
من هیچ وقت توی زندگیم پیشرفت نمی کنم !
همیشه اتفاقات بد ، برای من اتفاق می افته!
همیشه آدمای متروک و شکست خورده و غمگین رو دور خودت جمع کن! 

در این مورد یه کم جدی فکر کن..... 5 نفر از آدمهایی رو که توی زندگیت به شما نزدیک هستن رو در نظر بگیر و درآمد سالانه اونا رو با هم جمع کن و بعد تقسیم بر 5 کن ، حاصل کار در واقع همون درآمد سالیانه خودته ! فکر میکنی این محاسبات چرنده؟؟! ولی واقعیت داره!
به هر حال راه سوم برای اینکه مطمئن باشی هیچ وقت از ورشکستگی نجات پیدا نمی کنی، اینه که روابط دوستانه بسیار نزدیک با کسانی برقرار کنی که هیچوقت در زندگیشون راضی و خشنود نیستن ( شاکیان پایدار و استوار همیشگی!!) و یا کسانی رو انتخاب کنی که همیشه دیگران رو مسبب بدبختی خودشون می دونن و همینطور آدمهایی رو که همیشه غمگینن!!

هیچ وقت منتظر ومتوقع خوشبختی نباش! 

قبل از هرچیز اطمینان حاصل کن که یک شخصیت کاملاً منفی شدی ومدام داری نفوس بد میزنی!! اگر هم زمانی یک فرصت و شانس برات مهیا شد مدام به خودت بگو: " نه! نمیشه ، اصلاً عملی نیست"
برای مثال میتونی از نمونه های زیر استفاده کنی!
من اونقدر باهوش نیستم که این کار رو انجام بدم!
این اصلاً امکان پذیر نیست!
من وقت و پول کافی برای انجام ین کار رو ندارم!
اگر تقریبا کارهایی را که گفتم انجام میدهید، تبریک میگویم، شما برای همیشه افسرده و ورشکسته باقی خواهید ماند !
به خودت بیا ...اگر میخوای زندگی شاد ،مرفه و ثروتمندی داشته باشی باید تمام کارهایی را که گفتم دقیقا برعکسش را انجام بدی..
خب امیدوارم از این ابزارهای افسردگی و ورشکستگی به نحو مطلوب
استفاده کرده باشید!!
قدرت انرژی منفی رو دست کم نگیرید.طبقه بندی: نگرش مثبت،  مطالب علمی و تحقیقاتی، 

تاریخ : سه شنبه 21 بهمن 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.
  • کد نمایش افراد آنلاین
  • 
    شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic