جلوگیری از کپی کردن مطالب

بازاریابی شبکه ای ، Billionaire Builders Team - پنجره شكسته
آپلود عکس رایگان و دائمی		
پنجره شكسته


BBTeam.ir - ‏یک تئوری به نام "پنجره شكسته" می گوید:" اگر شیشه یكی از پنجره های یك ساختمان شكسته و به حال خود رها شده باشد، پس از مدتی عابرانی كه از مقابل آن ساختمان می گذرند به این نتیجه می رسند كه برای كسی مهم نیست كه این پنجره شكسته است و كسی به شكسته شدن پنجره های این ساختمان اهمیت نمی دهد. 
. به مرور عابران بر تعداد شیشه های شكسته ساختمان می افزایند و بعد از شكسته شدن تمام شیشه ها، نوبت به خود ساختمان می رسد. بعد از ساختمان هم نوبت به خیابانی كه ساختمان در آن قرار گرفته می رسد." این تئوری در كاهش جرم در آمریكا در دهه نود كارایی بسیاری داشته است. 

یك فروشنده بد اخلاق، یك فروشنده كثیف، یك پیشخوان كثیف ، چیدمان بد محصولات از جمله شیشه های شكسته یك تجارت محسوب می شوند. تمام پنجره های شكسته در تجارت فیزیكی و قابل مشاهده نیستند،. معطل شدن پشت تلفن برای راهنمایی گرفتن برای تعمیر یك دوچرخه و شنیدن چند باره موزیك انتظار، پنجره شكسته است. جنس فروخته شده را پس نگرفتن، پنجره شكستن است. هر پنجره شكسته در تجارت، این پیام را به مشتری می دهد كه بنگاه اقتصادی مربوطه توجهی به كارش ندارد و هر روز این تفكر تقویت می شود. به این ترتیب مشتری بسیار خوشنود به مشتری راضی و مشتری راضی به مشتری ناراضی تبدیل می شود…" 

با این دید به شركت ها،فروشگاهها و اطرافتان نگاه كنید،متوجه میشوید که در کشورمان پنجره های شکسته بیش از پنجره های سالم است.طبقه بندی: نگرش مثبت،  مطالب آموزشی، 

تاریخ : جمعه 24 بهمن 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.
  • کد نمایش افراد آنلاین
  • 
    شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic