جلوگیری از کپی کردن مطالب

بازاریابی شبکه ای ، Billionaire Builders Team - کلمات پادشاهان در فروش
آپلود عکس رایگان و دائمی		

کلمات پادشاهان در فروش


BBTeam.ir - ‏مهمترین فرد در زندگی هر کسی خود آن فرد است و از این که مهم شمرده شود بسیار لذت می برد.همین میل به مهم بودن باعث می شود انسان ها گران ترین لباس ها ،عطر ها و اتومبیل ها را خریداری کنند. ما با استفاده از کلماتی که باعث تقویت این حس در مشتری شوند ،می توانیم بر مشتری تاثیر بگذاریم و در نهایت سود آوری خود را افزایش دهیم.
فرض کنید مشتری که مقابل شما نشسته یک پادشاه است و شما به حضور او رفته اید ،شما با او چگونه سخن می گویید؟از چه واژه هایی استفاده می کنید؟ من نام این کلمات را کلمات شاهانه می گذارم.این کلمات را در مکالمات روزمره خود با مشتری به کار ببرید و فروش خود را افزایش دهید.

1- جناب ...
هنگامی که مشتری با شما تماس می گیرد ( و شما فامیل وی را از قبل می دانید ) از نام او به همراه واژه جناب استفاده کنید.با لبخند روی لب بگویید : سلام جناب نصیری...

2- لطف کنید.
هرگز با مشتری به صورت آمرانه صحبت نکنید. حتی اگر از مشتری تقاضایی دارید ،واژه لطف کنید را بکار ببرید.

3- دستور بفرمایید.
پادشاه هرگز کاری را خودش انجام نمی دهد ، او دستور می دهد.اگر خواهشی از مشتری دارید از او بخواهید دستور آن را صادر کند(حتی اگر می دانید در نهایت خود مشتری باید آن کار را انجام دهد).به عنوان مثال بگویید :دستور دهید مبلغ یک میلیون به حساب شرکت واریز شود.

4- اجازه دارم...
از مشتری اجازه بگیرید.به عنوان مثال به او بگویید اجازه دارم چند سوال از حضور شما بپرسم؟

5- حضور شما / خدمت شما
این ها واژه هایی هستند که کمک می کند مشتری احساس خوبی از مکالمه با شما پیدا کند و در نتیجه شما در مکالمات فروشتان قوی تر ظاهر خواهید شد.طبقه بندی: بازاریابی و فروش، 

تاریخ : شنبه 9 اسفند 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.
  • کد نمایش افراد آنلاین
  • 
    شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic