جلوگیری از کپی کردن مطالب

بازاریابی شبکه ای ، Billionaire Builders Team - قدرت رویاهای بزرگ
آپلود عکس رایگان و دائمی		

قدرت رویاهای بزرگ


BBTeam - در کار برنامه ریزی برای ثروتمند شدن به کسی اجازه ندهید که رویای شما را از بین ببرد .
باید با موفق های روزگار و دوران گذشته خود آشنا شوید . باید با زندگی کسانی آشنا شوید که رویای آنچه را که ارزشمند است به دنیای ما ارزانی داشته است ؛ به من و شما امکان داده است تا استعداد های خود را بروز دهیم . 

اگر کاری که می خواهید بکنید درست باشد و به آن باور داشته باشید ...
 درنگ نکنید , قدمی به پیش بگذارید و رویای خود را جامه عمل بپوشانید . هرگز به گفته های این و آن توجه نکنید . توجه نکنید که ممکن است موقتا شکست بخورید زیرا شاید دیگران ندانند که هر شکست با خود بذرهایی از موفقیت و پیروزی به همراه دارد .

توماس ادیسون ساختن لامپ را در رویای خود داشت . می خواست لامپی بسازد که با برق روشن شود . او مصمم شد که به رویایش جامه عمل بپوشاند . کارگاه کوچک تحقیقاتی اش که در پشت اصطبل خانه خود دایر کرده بود و تلاش می کرد که شبان تیره زندگی را مثل روز روشن کند و همه او را دیوانه ای خطاب می کردند، که هر روز یک دستگاه عجیب و غریب و به درد نخور درست می کند. آنقدر ایستاد تا موفق گردید . اما امروز حتی اگر به مدت یکی دوساعت، بر حسب اتفاق برق محل زندگیمان قطع شود، ادامه زندگی در آن شرایط برایمان اگر نگوییم غیر ممکن، باید بگوییم بسیار سخت می شود....
ولان در رویای ایجاد سیگار فروشی های زنجیره ای بود . او نیز رویایش را جامه عمل پوشاند به طوری که امروزه «فروشگاههای سیگار متحد» برخی از بهترین مناطق فروشگاهی امریکا را به خود اختصاص داده است . 

برادران رایت در رویای ساختن ماشینی بودند که در هوا پرواز کند . حالا هرکس در هرجای دنیا می داند که آنها رویاهایشان را به حقیقت پیوند دادند . 
مارکونی در رویای ایجاد نظامی بود که بدون سیم و به کمک امواج پیامهای رادیویی مخابره کند . امروزه مصداق یافتن رویای او را می توانید در فروشگاههای فروش رادیو و تلوزیون مشاهده کنید . شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید دوستان مارکونی به سلامت فکری او تردید کردند و او را به بیمارستان روانی فرستادند . زیرا او معتقد بود به اصلی دست یافته که می تواند به کمک آن پیامها را بدون استفاده از سیم , به شکل امواج مخابره کند . 

لئوناردو داوینچی طرحهای اولیه او برای بالهایی که بتواند قدرت پرواز به انسان دهد یک روز دست آویز تمسخر اطرافیان او شد، در حالی که امروزه پرواز چه در قالب هواپیماهای مسافر بری و چه در قالب ورزشهای هوایی (کایت – پاراگلایدر و . . . ) امری بدیهی و کاملا مقبول بوده و همه روزه هزاران پرواز به وسیله انسانها صورت میگیرد.
ژول ورن وقتی کتاب سفر به ماه را می نوشت و در قالب اندیشه های خود انسانی را می دید که روی سطح ماه راه میرود. آن زمان تخیلات ژول ورن همه را متحیر کرد ولی امروز کمتر کسی است که عکس راه رفتن        «نیل آرمسترانگ» اولین انسانی که به راستی روی ماه راه رفت را به خاطر نداشته باشد.

صاحبان رویا در روزگار ما چیزی کمتر از اینها ندارند . دنیا پر از فرصت های مناسبی است که رویاگران گذشته هرگز از آن اطلاعی نداشته اند . 
اشتیاق سوزان برای بودن و انجام دادن نقطه شروعی است که باید صاحب رویا از آن بیاغازد . رویا از بی تفاوتی , تنبلی , یا نداشتن الهام و آرزو ناشی نمی شود . 

توجه داشته باشید همه کسانی که در زندگی موفق می شوند , ممکن است در شروع با دشواری روبرو باشند . ممکن است مجبور باشند به تلاشی نومید کننده دست بزنند , باید شداید و مشکلات را هموار کنند تا به هدف خود برسند . 
جان بانیان , قطعه ادبی مذهبی اش «پیشرفت زائر» را وقتی نوشت که اورا به جرم باورهای مذهبی اش به زندان انداختند و مجازات کردند . 
اهنری وقتی از نبوغ ذهنی خود آگاه شد که در سلول زندان شهر کلمبوس اوهایو به سر می برد . او مجبور بود که از قوه تخیل خود استفاده کند . در این زندان بود که به جای آنکه خود را مجرمی نگون بخت ببیند , نویسنده ای بزرگ یافت . 
هلن کلر , چند روز پس از تولد ناشنوا , نابینا و لال شد . به رغم این همه بدبیاری او در تاریخ نام خود را در جمع اشخاص شهیر جای داد . هلن کلر ثابت کرد اگر کسی خود را شکست خورده نپندارد , درشمار شکست خوردگان قرار نمی گیرد . 
گالیله او به خاطر واقعیت ساده ای که امروزه در دبستانها تدریس میشود بنام گردش زمین به دور خورشید یک روز در مقابل دادگاه تفتیش عقاید کلیسا ایستاد و حتی تا پای سوختن در آتش بر آمده از هیمه نادانی مردمان عصر خود پیش رفت.
توجه داشته باشید که میان خواستن و آماده دریافت آن بودن تفاوتی وجود دارد . 
نقطه عطف موفقیت از لحظات بحران شروع می شود . 

قبل از شروع بدانید که ایمان آن چیزی است که به شما حیات , قدرت و عمل می بخشد . 

این جمله را دوباره و چندباره بخوانید. ارزش آن را دارد که آن را به صدای بلند بخوانید .

 ایمان نقطه شروع انباشت ثروت است . ایمان مبنای همه اعجازهاست , مبنای همه اسراری است که آن را به کمک قانون علم نمی توان تحلیل نمود . 


ایمان تنها پادزهر شکست است . 

ایمان عنصری است که وقتی با نیایش همراه شود انسان را در ارتباط با فراست الهی قرار می دهد .

ایمان عنصری است که اندیشه را متحول می سازد .

ایمان اندیشه ساخته و پرداخته ذهن انسان را به معادل روحانی و معنوی آن تبدیل می کند . 

ایمان تنها عاملی است که به کمک آن می توان نیروی فراست الهی را در خدمت انسان گرفت.ایمان دارم که بزرگترین و بهترین تیم بازاریابی شبکه ای دنیا رو با هم می سازیم !طبقه بندی: داستانهای آموزنده و انگیزشی،  نگرش مثبت، 

تاریخ : شنبه 19 اردیبهشت 1394 | 11:00 ب.ظ __________________________________ نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.
  • کد نمایش افراد آنلاین
  • 
    شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات