جلوگیری از کپی کردن مطالب

بازاریابی شبکه ای ، Billionaire Builders Team - اگه واقعا میخوای موفق بشی اینو بخون !
آپلود عکس رایگان و دائمی		


اگه  واقعا میخوای موفق بشی اینو بخون !


BBTeam.ir - اگر واقعا می خواهی موفق شوی و واقعا تصمیم داری توی زندگی به اون چیزایی که دوست داری برسی اگه واقعا می خواهی توی هر زمینه ای که دوست داری موفقترین باشی باید یه تصمیم خیلی خیلی خیلی مهمی بگیری یه تصمیمی توی یه بخش از زندگیت که توی تمام جنبه ای زندگیت تاثیر می گذاره و اون اینه :
این متن زیر  رو با صدای بلند و از صمیم قلب و با تمام وجودت بخون : سعی کن چند بار و چند بار در هفته بخوان انوقت ببین که چه شور و شوق و انرژی فوق العاده در وجودت خواهی یافت که تو را انچنان به سمت موفقیت هدایت خواهد کرد که تا الان برایت غریب بوده .
واما ...

امروز فصل جدید زندگیم را رقم  میزنم .
امروز تصمیمی گرفته ام .
تصمیم گرفته ام تا فصل جدیدی در زندگیم رقم بزنم امروز میخواهم زندگی جدیدی را آغاز كنم كه با تمام زندگی گذشته ام زمین تا آسمان متفاوت باشد .

دیروز زندگیم روزها و شبهایی سرشار از روزمرگی , بی تفاوتی و تنبلی بود كه جز سفیدی روز و تاریكی شب هیچ اتفاقی دیگر در آن رخ نمیداد گذشته است دیروزی که هیچ تازگی در هیچ یك از روز و ماه و هفته و سالش برایم اتفاق نمی افتاد جز گذشتن از دست رفتن جوانی و غریبه تر شدن در دنیایی كه هر روزش با روز قبلش متفاوت تر و بهتر بود. روز و شبهایی كه هر لحظه اش رتبه دیگران از من بهتر و درجه و ارزش من و زندگیم از دیگران كمتر و كمتر میشد . 

امروز من از نو متولد می شوم . و دیگر مثل گذشته نه فكر خواهم كرد و نه احساس و نه زندگی . امروز فقط فقط و فقط به اوج قله موفقیت و پیشرفت و زندگی رویایی كه دوست دارم می اندیشم و برای رسیدن به ان از تمام وجود و قلب و دل و دست و افكار و لحظه لحظه زندگیم مایه می گذارم . 

دیگر پاداش تلاش و كوشش من شكست نخواهد بود . از این پس هر بامداد قبل از طلوع خورشید همگام با طلوع سپیده صبح زندگی و امید با نیرویی كه تاكنون نمیشناختم بیدار می شوم . قدرت من افزایش می یابد . جدیت من آشكار می شود تا هر لحظه و هر دقیقه زندگیم را همچون طلای پر ارزشی در دستانم بگیرم و آنرا در مكانی نهم تا در آینده مرا ثروتمندترین و موفقترین مرد دنیا كند و ان اینگونه است كه اگر امروز را صرف كارهای تكراری و بهوده و بی ارزش و خواب و تنبلی كنم یعنی آخرین فرصت زندگیم را برای بینظیر بودن نابود كرده ام و دوباره هزاران هزار درجه و رتبه باید از گذشته ام در مكانی پستتر و پائینتر قرار بگیرم . 

بنابراین هر ساعت و دقیقه و لحظه امروز را گرامی خواهم داشت زیرا هرگز تكرار نخواهند شد چه كسی میتواند باد را در تور اندازد ؟ هر دقیقه این روز را با هر دو دست خواهم گرفت و به آن از عشق خود خواهم دمید زیرا بهای آن ورای قیمت گذاری است . فقط احمقها بین جواهرات نفیس و سنگ ریزه های بیابان تفاوتی نمی بینند و ساعات عمر را صرف كارهای بیهوده و تكراری می كنند . من این ساعات را نفیستر خواهم كرد . امروز آرزوی من برای رویارویی با سختیها تنبلیها نا امیدیها خستگیها و نتوانستنها آنچنان رویایی است در وجودم ُ که هم اكنون و هر لحظه چنان قدرت و انرژی و شور و اشتیاقی در من فوران می كند كه تمام ناامیدیها و كسلی ها و خستگیها را در هم می كوبم و با تلاشی خستگی ناپذیر و پشتكاری آهنین دقایقم را برای رسیدن به آرزوها و خواسته هام طلایی و افسانه ای می كنم .

آرزوی من برای رویارویی با جهان بر هر ترسی كه با طلوع خورشید پیدا شده بود غلبه كرده و من از آن آنچه می اندیشیدم زودتر به خواسته هایم خواهم رسید .
امروز زندگی جدید و پر از بزرگی را رقم می زنم . وبا خود سوگند یاد می كنم كه هیچ چیز زندگی جدید مرا به تعویق نیندازد . من حتی یك لحظه از زندگیم را هم تلف نخواهم كرد چون نه دوباره بدست می آید و نه دوباره میتوانم لحظه ای را جایگزین آن كنم اگر می خواهم برترین باشم و مطمئنم هستم كه میتوانم نمی گذارم هیچ چیز بی ارزشی لحظه ای مرا از رسیدن به رویاهایم باز دارد . نمیگویم عیب نداره فوقش یك روز دیرتر هیچ وقت هیچ موقع و هیچ لحظه . 
بزودی من با گامهای بلند و استوار در میان انسانها قدم بر می دارم و آنها مرا نخواهند شناخت زیرا امروز من انسان خارق العاده ای هستم با تواناییها و استعدادهایی بی نظیر و بزرگ و عظیم .طبقه بندی: نگرش مثبت، 
برچسب ها: نگرش مثبت،  

تاریخ : پنجشنبه 22 آبان 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.
  • کد نمایش افراد آنلاین
  • 
    شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic