جلوگیری از کپی کردن مطالب

بازاریابی شبکه ای ، Billionaire Builders Team - مطالب بهمن 1393
آپلود عکس رایگان و دائمی		

کلیپ علمی زیبا

هر موفقیتی تنها با یک حرکت کوچک آغاز می شود !

       دانلود از سرور آپارات                                            دانلود از سرور پرشین گیگ 

دانلود                                     دانلود


[http://www.aparat.com/v/ErSwm]طبقه بندی: علم بازاریابی شبکه ای،  ویدیو کلیپ آموزشی، 

تاریخ : سه شنبه 28 بهمن 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات
پیگیری در امر فروش 


BBTeam.ir - ‏اگر بخواهیم این فعالیت را با بازی گلف مقایسه كنیم كل مراحلی كه می خوانید مانند زمانی است كه چوب گلف را به عقب برده و به توپ ضربه می زنیم. حال اگر پس از ضربه زدن چوب رامتوقف كنیم توپ به سمت هدف پرتاب نمی شود و همانجا بر روی زمین می افتد. ولی اگر در ادامه ضربه، چوب را به سمت جلو امتداد دهیم، توپ ما به سمت هدف حركت خواهد كرد. در این فعالیت بخش پیگیری مانند بخش دوم حركت چوب می باشد و در حقیقت 50% كار در این مرحله انجام می گردد. بدون پیگیری شما، هیچ كدام از مشتریان شما با شما قراردادنخواهند بست، نكته مهم وظیفه شما در این مرحله می باشد. زمان پیگیری ها می بایست درفواصل زمانی كوتاه انجام شود.

ادامه مطلب

طبقه بندی: بازاریابی و فروش، 

تاریخ : یکشنبه 26 بهمن 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات

کلیپ زیبا

 آرزویتان چیست ؟

       دانلود از سرور آپارات                                            دانلود از سرور پرشین گیگ 

دانلود                                     دانلود


[http://www.aparat.com/v/YCv9V]طبقه بندی: ویدیو کلیپ انگیزشی، 

تاریخ : شنبه 25 بهمن 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات
پنجره شكسته


BBTeam.ir - ‏یک تئوری به نام "پنجره شكسته" می گوید:" اگر شیشه یكی از پنجره های یك ساختمان شكسته و به حال خود رها شده باشد، پس از مدتی عابرانی كه از مقابل آن ساختمان می گذرند به این نتیجه می رسند كه برای كسی مهم نیست كه این پنجره شكسته است و كسی به شكسته شدن پنجره های این ساختمان اهمیت نمی دهد. 
. به مرور عابران بر تعداد شیشه های شكسته ساختمان می افزایند و بعد از شكسته شدن تمام شیشه ها، نوبت به خود ساختمان می رسد. بعد از ساختمان هم نوبت به خیابانی كه ساختمان در آن قرار گرفته می رسد." این تئوری در كاهش جرم در آمریكا در دهه نود كارایی بسیاری داشته است. 

یك فروشنده بد اخلاق، یك فروشنده كثیف، یك پیشخوان كثیف ، چیدمان بد محصولات از جمله شیشه های شكسته یك تجارت محسوب می شوند. تمام پنجره های شكسته در تجارت فیزیكی و قابل مشاهده نیستند،. معطل شدن پشت تلفن برای راهنمایی گرفتن برای تعمیر یك دوچرخه و شنیدن چند باره موزیك انتظار، پنجره شكسته است. جنس فروخته شده را پس نگرفتن، پنجره شكستن است. هر پنجره شكسته در تجارت، این پیام را به مشتری می دهد كه بنگاه اقتصادی مربوطه توجهی به كارش ندارد و هر روز این تفكر تقویت می شود. به این ترتیب مشتری بسیار خوشنود به مشتری راضی و مشتری راضی به مشتری ناراضی تبدیل می شود…" 

با این دید به شركت ها،فروشگاهها و اطرافتان نگاه كنید،متوجه میشوید که در کشورمان پنجره های شکسته بیش از پنجره های سالم است.طبقه بندی: نگرش مثبت،  مطالب آموزشی، 

تاریخ : جمعه 24 بهمن 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات

بیست و دوم بهمن ماه ,  هدف ما ساختن فروشندگان  10 میلیونی 

‏فروشندگان‬ ‫‏موفق‬ بیشتر در دسترس ‏مشتری‬ هایشان هستند. آنها می دانند ارتباط دائمی با مشتریها به نگه داشتن آنها كمك میکنند بنابراین، تماسهای متنوعی با آنها برقرار می كنند. آنها ‫‏كارت‬ تشكر، تولدت مبارك، و كارت تبریك سال نو برای مشتریها می فرستند. ‫‏تلفن‬ می كنند و ‏زمانبندی‬ قانونمندی جهت «دردسترس بودن» اعلام می دارند. ریزقیمتها را برای مشتری شان ارسال می دارند. پیوسته مراقبند راههای جدیدی را ایجاد كنند تا نامشان در ‫‏ذهن‬ مشتری حفظ شود.

شعار ما : فروش هر روز حداقل یک محصول


ادامه مطلب مخصوص اعضا بیلیونر بیلدرز تیم می باشد ...

ادامه مطلب

طبقه بندی: بازاریابان برتر، 

تاریخ : پنجشنبه 23 بهمن 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات

استرس فروشنده و فروش در آرامش


فروش در آرامش

BBTeam.ir - ‏بزرگترین و اصلی ترین مشکل فروشندگان عدم تمرکز و استرس و نداشتن آشنایی با تکنیک های جدید و موثر فروش است.
هر فروش ، پروسه مشخصی را طی می کند . این پروسه از اولین مکالمه (چه به صورت حضوری، چه تلفنی) آغاز می شود و سپس به مهمترین مساله در پروسه فروش یعنی ایجاد حس اعتماد و مهارت متقاعدسازی درمخاطب منجر خواهد شد .
پس از این مرحله و جدی تر شدن مذاکرات مساله دیگری که دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد ، قدرت فروشنده در مذاکره است.

به عنوان مثال:
• چطور در مورد تخفیف صحبت کند که تخفیف ندهد!
• قطعی کردن معامله را چطور انجام دهد.
• تیپ های مختلف شخصیتی خریداران را بشناسد .
• با زبان بدن آشنایی داشته باشد .

از همه مهمتر چطور با مخالفت ها برخورد کنیم و قدرت روانی خود را چطور به رخ رقیبان و مشتریان بکشیم و با افزایش عزت نفس فروش خود را افزایش دهیم .
یک مذاکره خلاق مراحل مختلفی دارد از جمله:
زبان بدن ، قدرت روانی و مهارت های شخصی دیگر .
زمانی که شما روی زبان بدن مسلط باشید به محض ورود به جلسه آنالیز مخاطبان را آغاز خواهید کرد. با توجه به تکنیک هایی که آموختید درمی یابید کدام یک سلطه پذیر و کدامین سلطه جو هستند ، کدام به شما یاری دهنده و تایید کننده شماست و کدام مخاطب گارد بسته ای دارد.

از اینجا به بعد و شناخت اولیه زمان این رسیده است که شما از خلاقیت خودتان حداکثر استفاده را بکنید. پیروزی در مذاکره هر چند به عوامل مختلفی بستگی دارد اما مهم ترین عامل، استفاده از یک کانال درست برای ورود به قسمت هیجانی ذهن افراد است، پیداکردن یک نیاز و در ادامه استفاده از مکالمه احساسی و پیشروی تا خرید و قطعی کردن معاملات.
میزان تسلط شما بر روی خودتان مهم ترین بخش فروش است، شاید زمانی که قیمت خدمات یا محصول را می خواهید بگویید نگران از دست رفتن مشتری شوید و بی دلیل تخفیف بدهید.طبقه بندی: مطالب علمی و تحقیقاتی، 

تاریخ : پنجشنبه 23 بهمن 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات

ﺷﮑﺎﺭ ﺷﯿﺮ 


BBTeam.ir - ‏ﺳﺮﻋﺖ ﺁﻫﻮ 90 ﮐﯿﻠﻮﻣﺘﺮ ﺩﺭ ﺳﺎﻋﺖ ﺍﺳﺖ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﯽ ﮐﻪ ﺳﺮﻋﺖ ﺳﺮﻳﻌﺘﺮﻳﻦ ﺷﯿﺮ 57 ﮐﯿﻠﻮﻣﺘﺮ ﺩﺭ ﺳﺎﻋﺖ ﺍﺳﺖ .ﺩﺭ ﺍﻏﻠﺐ ﻣﻮﺍﺭﺩ ﺁﻫﻮ ﻃﻌﻤﻪ ﯼ ﺷﯿﺮ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ

ﭼﺮﺍ ؟؟؟

ﺁﻫﻮ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﻓﺮﺍﺭ ﺍﯾﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﺩ ﮐﻪ ﺷﮑﺎﺭ ﺷﯿﺮ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺩﺭ ﻣﻘﺎﯾﺴﻪ ﺑﺎ ﺷﯿﺮ ﺿﻌﯿﻒ ﺗﺮ ﺍﺳﺖ. ﺗﺮﺱ ﺍﻭ ﺍﺯ ﺷﮑﺎﺭ ﺷﺪﻥ ﺑﺎﻋﺚ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﮐﻪ ﺍﻭ ﺑﺮﺍﯼ ﺳﻨﺠﺶ ﻓﺎﺻﻠﻪ ﺍﺵ ﺑﺎ ﺷﯿﺮ ﻣﺪﺍﻡ ﺑﻪ ﭘﺸﺖ ﺳﺮ ﻧﮕﺎﻩ ﮐﻨﺪ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﺧﺎﻃﺮﺳﺮﻋﺘﺶ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﮐﻢ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﺗﺎ ﺟﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺷﯿﺮ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﺪ
ﺑﻪ ﺍﻭ ﺑﺮﺳﺪ !!! ﺍﮔﺮ ﺁﻫﻮ ﺑﻪ ﭘﺸﺖ ﺳﺮﺵ ﻧﮕﺎﻩ ﻧﮑﻨﺪ ﻃﻌﻤﻪ ﯼ ﺷﯿﺮ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﺩ !
ﺍﮔﺮ ﺁﻫﻮ ﺑﻪ ﺳﺮﻋﺖ ﺧﻮﺩ ﺍﯾﻤﺎﻥ ﺩﺍﺷﺖ ﻫﻤﺎﻧﮕﻮﻧﻪ ﮐﻪ ﺷﯿﺮ ﺑﻪ ﻧﯿﺮﻭﯾﺶ ﺍﯾﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﺩ ﻫﯿﭽﮕﺎﻩ ﻃﻌﻤﻪ ﯼ ﺷﯿﺮ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﺩ ! ﺍﯾﻦ ﻗﺼﻪ ﯼ ﺧﯿﻠﯽ ﺍﺯ ﻣﺎ ﺁﺩﻡ ﻫﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺖ.
ﺍﮔﺮ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﻣﻮﻥ ﺍﯾﻤﺎﻥ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﻢ ﻭ ﺩﺭ ﻃﻮﻝ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻫﻤﻪ ﺍﺵ ﺑﻪ ﭘﺸﺖ ﺳﺮ ﻧﮕﺎﻩ ﮐﻨﯿﻢ ﻭ ﺑﻪ ﻣﺮﻭﺭ ﺧﺎﻃﺮﺍﺕ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﻣﻮﻥ ﺑﭙﺮﺩﺍﺯﯾﻢ ﺍﯾﻦ ﻣﯿﺸﻪ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺯﻧﺪﮔﯿﻤﻮﻥ ﻋﻘﺐ ﻣﯽ ﻣﻮﻧﯿﻢ ﻭ ﺁﯾﻨﺪﻩ ﺭا ﻫﻢ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﻣﯿﺪﯾﻢ..طبقه بندی: نگرش مثبت، 

تاریخ : چهارشنبه 22 بهمن 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات


دنبال پنیر مجانی های توی تله موش باش! 


...دوست من لطفا تا آخر بخوانید...

BBTeam.ir - ‏باور کن همه چیز باید مجانی باشه ، 5 دلاری اضافه ای رو که فروشنده مغازه اشتباهی بهت داده ، برنگردون ؛ یه راهی پیدا کن که یک کابل مجانی ( برق یا تلفن ) برای خونه ات پیدا کنی؛ و تلاش کن یه روزنامه مجانی پیدا کنی که مطمئن باشی دیگه کسی اونو نمی خونه؛ خلاصه همش دنبال چیزای مجانی باش و خوش باش که مدام در حال بلند کردن و سرقت هستی!
هر روز با خودت مرور کن که چطور می تونی یه ورشکسته باقی بمونی! 
حواستو جمع کن که ...

ادامه مطلب

طبقه بندی: نگرش مثبت،  مطالب علمی و تحقیقاتی، 

تاریخ : سه شنبه 21 بهمن 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات

گوش فعال یک فروشنده حرفه ای


BBTeam.ir - گوش دادن یکی از مهمترین مهارتهای مورد نیاز فروشندگان حرفه ای است. این مهارت بسته به این که شما تا چه به آن تسلط پیدا کرده باشید می تواند تأثیر مستقیمی بر کارآئی شما داشته باشد.
متاسفانه برخی از تحقیقات نشان می دهد که افراد تنها ۲۵ تا ۵۰ درصد حرفهای مخاطب خود را به یاد می آورند و این یعنی حداقل به نیمی از حرفهای وی توجه نکرده اند. در نظر بگیرید که وقتی شما به نیمی از حرفهای مشتری خود گوش نکرده اید چه اطلاعاتی را از دست داده اید و این اطلاعات تا چه حد می توانست در موفقیت شما دخیل باشد.
برای اینکه شنونده بهتری بشویم می توانیم از روش شنیدن فعال استفاده کنیم.
در این مدل شما باید ....

ادامه مطلب

طبقه بندی: مطالب علمی و تحقیقاتی، 

تاریخ : دوشنبه 20 بهمن 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات

 گوریل‌هایی كه از جلوی دید شما عبور می كنند !BBTeam.ir- در یك مطالعه پژوهشی درباره قوه مشاهده و ادارك انسان، نمونه‌ای از افراد ایستاده جلوی پیشخوان دریافت كارت پرواز در فرودگاه به عنوان آزمایش‌شوندگان انتخاب شدند. در این آزمایش، مسئول مربوطه هنگام انجام عملیات لازم، وانمود می‌كرد كه چیزی افتاده است و پس از خم شدن برای برداشتن آن چیز، جای خود را به شخص دیگری می‌داد و آن شخص باقی كار ارائه كارت پرواز را انجام می‌داد. بررسی نشان داد درصد زیادی از آزمایش‌شوندگان متوجه تغییر صورت گرفته نشدند.
در پژوهش دیگری، از آزمایش‌شوندگان خواسته شد كه فیلم یك مسابقه بسكتبال را ببینند و تعداد پاس‌های بین بازیكن‌های با پیراهن سفید را بشمرند. بیشتر آزمایش‌شوندگان تعداد درست پاس‌ها را شمردند، اما فقط 42 درصد یك اتفاق مهم در فیلم را دیدند. یك نفر در لباس یك گوریل سیاه به وسط زمین بازی آمده بود و چند بار مانند یك گوریل واقعی، دست‌هایش را به سینه‌اش كوبیده و از زمین خارج شده بود. بیش از نیمی از آزمایش‌شوندگان آنچنان مشغول وظیفه شمردن پاس‌ها بودند كه نتوانسته بودند گوریل را ببینند؛ یك گوریل بزرگ، درست مقابل چشمانشان!

شرح حكایت :
وظایف جاری، دل‌مشغولی‌ها و مدل‌های ذهنی ما، چشم‌بندهایی به وجود می‌آورند كه باعث می‌شوند میدان دید و دقت ما محدود شود و نتوانیم پدیده‌ها و تغییرات محیطی اطراف‌مان را ببینیم یا درك كنیم. شما چه گوریل‌هایی را كه از جلوی میدان دید شما عبور می‌كنند نمی‌توانید ببینید؟طبقه بندی: داستانهای آموزنده و انگیزشی،  مطالب علمی و تحقیقاتی، 

تاریخ : یکشنبه 19 بهمن 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات
چگونه انرژی منفی را تخلیه کنیم که به کسی صدمه نزند؟


BBTeam.ir - ﺍﻧﺮﮊﯼ ﻣﻨﻔﯽ ﺗﻮﺳﻂ طبیعت جذب میشود و صدمه به آن نمیزند، ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﺩﻟﯿﻞ ﺍﺳﺖ ﻫﻨﮕﺎﻣﯽ ﻛﻪ ﮔﺮﻓﺘﺎﺭ ﺍﺳﺘﺮﺱ ﯾﺎ ﺍﺿﻄﺮﺍﺏ ﻫﺴﺘﯿﺪ، ﺑﺎ ﺭﻓﺘﻦ ﺑﻪ ﮔﺮﺩﺵ ﺩﺭ ﺟﻨﮕﻞ ﯾﺎ ﻃﺒﯿﻌﺖ، ﺧﻮﺩ ﺑﻪ‌ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺁﺭﺍﻣﺶ ﺑﯿﺸﺘﺮﯼ ﺩﺳﺖ پیدﺍ ﻣﯽ‌ﻛﻨﯿﺪ.
ﮔﯿﺎﻫﺎﻥ، ﮔﻞ‌ﻫﺎ ﻭ ﺩﺭﺧﺘﺎﻥ ﻣﻌﻤﻮﻻ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﻫﺪﻑ ﺑﺮﺍﯼ ﺗﺨﻠﯿﻪ ﺍﻧﺮﮊﯼ ﻫﺴﺘﻨﺪ. ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻏﻠﺐ ﺍﻓﺮﺍﺩ، ﮔﻞ‌ﻫﺎ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﻗﺪﺭﺗﻤﻨﺪ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻭ ﻣﯽ‌ﺗﻮﺍﻧﻨﺪ ﺑﻪ ﺑﻬﺒﻮﺩ ﺣﺎﻝ ﺁﻧﻬﺎ ﻛﻤﻚ ﻛﻨﻨﺪ. 
ﺍﻛﻨﻮﻥ ﻣﯽ‌ﺗﻮﺍﻧﯿﻢ ﺩﺭﻙ ﻛﻨﯿﻢ ﻛﻪ ﭼﺮﺍ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﺍﺯ ﺩﺭﯾﺎﻓﺖ ﮔﻞ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻫﺪﯾﻪ ﺧﻮﺷﺤﺎﻝ ﻣﯽ‌ﺷﻮﻧﺪ. ﻭﻗﺘﯽ ﺷﺨﺼﯽ ﮔﻠﯽ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻫﺪﯾﻪ ﺩﺭﯾﺎﻓﺖ ﻣﯽ‌ﻛﻨﺪ، ﺁﻥ ﮔﻞ ﺑﻪ ﺍﻭ ﻛﻤﻚ ﻣﯽ‌ﻛﻨﺪ ﺗﺎ ﺍﺣﺴﺎﺳﺎﺕ ﻣﻨﻔﯽ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺭﻫﺎ ﻛﻨﺪ ﻭ ﺑﻪ ﺣﺲ ﺑﻬﺘﺮﯼ ﺩﺳﺖ ﯾﺎﺑﺪ.
ﻣﺤﻞ ﺩﯾﮕﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﺗﺨﻠﯿﻪ ﺍﻧﺮﮊﯼ ﻣﻨﻔﯽ ﻇﺮﻑ پر ﺁﺏ، ﻭﺍﻥ ﺣﻤﺎﻡ، ﺍﺳﺘﺨﺮ، ﺣﻮﺽ ﯾﺎ ﺩﺭﯾﺎﭼﻪ ﺍﺳﺖ. ﻫﺮﭼﻪ ﺣﺠﻢ ﺁﺏ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺑﺎﺷﺪ ﻗﺪﺭﺕ ﺗﺨﻠﯿﻪ ﺍﻧﺮﮊﯼ ﻫﻢ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺍﺳﺖ. ﺁﺏ، ﺍﻧﺮﮊﯼ ﻣﻨﻔﯽ ﺭﺍ ﺟﺬﺏ ﻣﯽ‌ﻛﻨﺪ؛ حتی خوردن آب در موقع عصبانیت به شما کمک میکند که انرژی منفی رو تخلیه کنید.
و همچنین...چیزهای طبیعی مثل باران، آتش، هوای دلپذیر، خاک بازی و ،،،میتوانند برای تخلیه انرژی منفی سودمند باشند.

"شاد باشید"طبقه بندی: نگرش مثبت،  مطالب علمی و تحقیقاتی، 

تاریخ : جمعه 17 بهمن 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات

درود بر رهبران بزرگترین و بهترین تیم  دنیا ( بیلیونر بیلدرز تیم )


با سپاس از لطف همه ی شما عزیزان , ماه قبل ( دی ماه) ایمیل ها و نظرات فراوانی از شما دریافت کردیم و زیرساخت های فراوانی برای شما عزیزان فراهم نمودیم ,  به همین دلیل  ماه قبل و این ماه بر روی وبسایت تیم مطالب زیادی مشاهده نکردین زیرا در حال فراهم سازی زیر ساخت های وبسایت بودیم .

همانطور که تغییرات وبسایت شبکه بادران را مشاهده نمودین, وبسایت شرکت هم به لطف خدا برای فعالیت فوق العاده مناسب تر شد.

از همه ی شما عزیزان درخواست داریم :

1- در طراحی لوگو تیم به ما کمک کنید.
2- دوستانی که می توانند در طراحی وبسایت به ما کمک کنند , ما آماده دریافت ایمیل ها و کمکهایی که می تونید بدید هستیم.
3- دوستانی که می توانند کلیپ ها و مطالب مثبت و آموزنده برای ما ارسال کنند , ایمیل تیم آماده دریافت انرژی های مثبت شماست .
4- ایده های خود در هر  زمینه ای در جهت رشد را ایمیل کنید.
5- تصاویری که برای کلوپ تصویر سازی بیلیونر ها مناسب است را ایمیل کنید.
6- خلاصه ی کتابهایی که مطالعه می کنید را برای ما ارسال کنید.

7- به سرعت رشد کنید و پر قدرت بیلیونر بشین !

طبقه بندی: پیام بیلیونر سازان، 

تاریخ : شنبه 11 بهمن 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظراتدی ماه هم به پایان رسید , هدف ما ساختن فروشندگان  10 میلیونی 

و هر روز به هدف نزدیکتر  !


مهمترین کلید فروش:

ارجاع، مهمترین کلید فروش است. تا حالا شده است که محصولی را خریده باشید و بعد از خرید، بفهمید چه کلاهی سرتان رفته؟ کافی است فقط یک بار این اتفاق برایتان افتاده باشد تا از آن به بعد، همیشه موقع خرید، به فروشنده شک کنید. این اتفاق برای همه مشتریان- دست کم یک بار- افتاده و بنابراین آنها همیشه شکاکند، چه در ایران و چه در هر جای دیگر دنیا. شما باید به مشتری اطمینان بدهید تا این ترس و شک او از بین برود. بنابراین، نحوه صحبت کردن شما و طرز لباس پوشیدنتان اهمیت پیدا می کند. خوش قول بودنتان مهم می شود و همین طور سایر ویژگی هایی که در واقع، ملاک قضاوت مشتری درباره شخصیت و میزان صداقت شماست. در این سفر به یکی از رستورانهای تهران رفتم و دیدم حسابی شلوغ است. درباره آن رستوران سوال کردم و به من گفتند که اینجا همیشه همین طور است و همه آن را به دوستان و آشنایانشان معرفی می کنند. این یعنی عملکرد درست. شما اگر برای مشتری اولتان خوب وقت و انرژی بگذارید، برای مشتری بعدی که یک مشتری ارجاعی است، کافی است یک دهم مشتری قبلی، انرژی بگذارید.


شعار ما : فروش  هر روز  یک محصول

ادامه مطلب مخصوص اعضا بیلیونر بیلدرز تیم می باشد ...

ادامه مطلب

طبقه بندی: بازاریابان برتر، 

تاریخ : چهارشنبه 1 بهمن 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.
  • کد نمایش افراد آنلاین
  • 
    شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic