جلوگیری از کپی کردن مطالب

بازاریابی شبکه ای ، Billionaire Builders Team - مطالب اسفند 1393
آپلود عکس رایگان و دائمی		

                                    دانلود کتاب صوتی " به سوی کامیابی "             بخش دوم
 نوشته : آنتونی رابینز


از نظر بسیاری از افراد موفق، کتب به سوی کامیابی ( چگونه نیروی عظیم درونتان را آزاد کنید )   بهترین , کامل ترین و قوی ترین کتب در زمینه موفقیت است ،


چگونه به خواسته های واقعی  خود برسیم !
 
رنج، لذت ، و نیروی روحیه
 
برای اینکه به خواسته های خود برسید ، باید ابتدا ببینید چه عواملی شما را از تلاش  و کوشش در جهت رسیدن به هدف، باز می دارند. کارهایی هست که تا آخرین لحظه از انجام آنها خودداری می کنیم.( مثلاٌ پرداخت مالیات). علتش آن است که پرداخت مالیات، ممکن است بعداٌ حتی ما را دچار عواقب دردناکتری سازد.اما همین که 14 آوریل فرا می رسد تمام تردیدها و تعللها از میان می رود ، زیرا نظر ما درباره آنچه که مایه رنج یا لذت است عوض می شود و متوجه می شویم که انجام ندادن عمل بمراتب دردناکتر از انجام دادن آن است.
برای ایجاد تغییر در زندگی ، می توان از همین نکته استفاده کرد. در آینده بجای اینکه از خود بپرسید ( چگونه می توان از انجام این کار دردناک خودداری کرد؟ )بپرسید( اگر اکنون این کار را نکنم ، در آینده به چه قیمتی برایم تمام خواهد شد؟)نیروی رنج، می تواند در خدمت شما باشد، به شرط اینکه از آن به صورت صحیح استفاده کنید.   
دانلود از سرور پرشین گیگ 
حجم : 17.79 مگابایت
بخش ذوم

دانلود


pass : www.bbteam.ir

ادامه مطلب
تاریخ : جمعه 29 اسفند 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظراتبرای اطلاع از ‫ ‏علاقه‬ مندی های  ‏مشتری‬ باید کنجکاوی او را برانگیزیم تا تشنه ی دانستن چیزهای بیشتری در مورد محصول یا کالا شود ...


شعار ما : فروش هر روز حداقل یک محصول
ادامه مطلب مخصوص اعضا بیلیونر بیلدرز تیم می باشد ...

ادامه مطلب

طبقه بندی: بازاریابان برتر، 

تاریخ : سه شنبه 26 اسفند 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات

                                    دانلود کتاب صوتی " به سوی کامیابی "             بخش اول
 نوشته : آنتونی رابینز


می شود گفت مجموعه کتب به سوی کامیابی ( چگونه نیروی عظیم درونتان را آزاد کنید )   بهترین , کامل ترین و قوی ترین کتب در زمینه موفقیت است ، بارها و بارها خواندن این مجموعه کتاب و گوش کردن به فایل های صوتی این کتاب ما را در زمینه دستیابی به موفقیت بسیار یاری می بخشد ...

همه ما رویا ها و آرزوها یی داریم ... همه ما در اعماق روح خود می خواهیم باور کنیم که دارای موهبت خاصی هستیم، می توانیم تغییر و تفاوتی ایجاد کنیم، می توانیم به طریق خاصی در دیگران نفوذ کنیم و می توانیم جهان فعلی را به صورت دنیای بهتری در آوریم.
آرزوی شما چیست ؟ شاید رویایی است که آن را فراموش کرده اید و یا درشرف زوال و نابودی است . اگر آرزوی شما عملی می شد ، وضع امروزی شماچگونه بود؟
اکنون چند لحظه وقت صرف کنید و در رویا و آرزوی خود فرو بروید و ببینید خواسته واقعی شما در زندگی چیست ؟        دانلود از سرور پرشین گیگ 
حجم : 17.82 مگابایت
بخش اول

دانلود


pass : www.bbteam.ir

ادامه مطلب

طبقه بندی: کتاب های نگرش مثبت، 

تاریخ : دوشنبه 25 اسفند 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظراترنجی را که امروز می کشید، نقطه ‫قوت‬ آینده تان خواهد بود،
 رویارویی  با هر چالش، فرصتی برای ‫‏رشد‬ تان خواهد بود.


شعار ما : فروش هر روز حداقل یک محصول
ادامه مطلب مخصوص اعضا بیلیونر بیلدرز تیم می باشد ...

ادامه مطلب

طبقه بندی: بازاریابان برتر، 

تاریخ : پنجشنبه 21 اسفند 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات
                                            تکنولوژی فکر                             بخش سوم
 دکتر علیرضا آزمندیان 
 فایل صوتی


دانلود از سرور پرشین گیگ 
حجم : 21.1 مگابایت
بخش سوم

دانلود


Dr.Azmandian Technology Of Thought
Mp3  -  16kbps

pass : www.bbteam.irتاریخ : چهارشنبه 20 اسفند 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات
                                            تکنولوژی فکر                             بخش دوم
 دکتر علیرضا آزمندیان 
 فایل صوتی


دانلود از سرور پرشین گیگ 
حجم : 19.9 مگابایت
بخش دوم

دانلود


Dr.Azmandian Technology Of Thought
Mp3  -  16kbps

pass : www.bbteam.irتاریخ : سه شنبه 19 اسفند 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات
                                            تکنولوژی فکر                             بخش اول
 دکتر علیرضا آزمندیان 
 فایل صوتی


دانلود از سرور پرشین گیگ 
حجم : 25.5 مگابایت
بخش اول

دانلود


Dr.Azmandian Technology Of Thought
Mp3  -  16kbps

pass : www.bbteam.irتاریخ : دوشنبه 18 اسفند 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظراتهیچ چیز آسان به دست نمی آید و به دست آوردن آن حاصل سخت کار کردن است. همیشه کار کردن سخت بوده و هست اما همواره از کاری که می کنید لذت ببرید. با این ‫‏تفکر‬ است که می توانید سختکوشی را در ‫‏ذهن‬ خود نهادینه کنید.

گاهی افراد ‫‏جامعه‬ فکر می کنند که افراد ‫‏موفق‬ به کار خود معتاد شده اند اما تعبیر بهتری برای آنها وجود دارد که آنها دیوانه ی کار کردن هستند.


شعار ما : فروش هر روز حداقل یک محصول
ادامه مطلب مخصوص اعضا بیلیونر بیلدرز تیم می باشد ...

ادامه مطلب

طبقه بندی: بازاریابان برتر، 

تاریخ : جمعه 15 اسفند 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات

موارد طلایی که در یک مذاکره می تواند به ما کمک کند


1. همیشه شروع کننده مذاکره باشید.

BBTeam.ir - ‏هرکسی که کنترل آغاز مذاکره را در دست داشته باشد تا انتها مذاکره را اداره خواهد کرد. بنابراین همیشه شما شروع کننده باشید. اگر اجازه دهید طرف دیگرآغازکننده مذاکره باشد، بدون آنکه خودتان هم متوجه شوید در اغلب موارد کنترل مذاکره را از دست می‌دهید. برای مثال وقتی شما از طرف مقابل می‌پرسید بودجه در نظر گرفته شده برای پروژه چقدر است شما به او اجازه داده‌اید که مذاکره را شروع کند. بعد از آن به جای یافتن بهترین راه حل، زمانتان را صرف تعقیب اعدادی که او می‌گوید، می‌کنید.
وقتی اعداد خارج از توافقنامه که روی تصمیم موثر هستند، مرا به خود مشغول می‌کنند، حتی اگر شده بحث را قطع می‌کنم تا از اینکه طرف دیگر کنترل نقطه شروع را در دست داشته باشد، اجتناب کنم. به نظر عجیب می‌آید؛ ولی در تعاملات همیشه نقطه شروع اهمیت زیادی دارد. مثلا یک بار یکی از مشتریانم می‌خواست شرایط پیشنهادش را پیشاپیش بیان کند. مودبانه به او گفتم «ببخشید، از شما سپاسگزارم که می‌خواهید به من بگویید چه کاری می‌توانید انجام دهید و می‌خواهم یک لحظه به من وقت بدهید تا ابتدا چیزی را که برای کار مشترک در نظر دارم بیان کنم. اگر از نظر شما اشکالی در آن وجود داشت آنگاه لطفا به من بگویید. این کار به من اجازه می‌دهد که نقطه شروع را در کنترل بگیرم.»ادامه مطلب

طبقه بندی: بازاریابی و فروش، 

تاریخ : چهارشنبه 13 اسفند 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات

نفست را تسلیم آتش اکنون کن !


اجازه بده داستان خودش پیش برود. تو فقط قادری که یک تصویر از کل فیلم را ببینی، اما سرچشمه، همه گذشته، حال و آینده را در یک آن تماشا می کند.
تو فقط بر انرژی لحظه حال تمرکز کن.
نفست را تسلیم آتش اکنون کن.
اجازه بده که درد ناآگاهی، ترس و مقاومت در برابر زندگی در آگاهی و عشق بسوزد.
اجازه بده فواصل سکوت در وجودت طولانی تر و عمیق تر شوند.
جستجوی هر آنچه که تو را از لحظه حال بیرون می کشد را متوقف کن، چه اشراق، چه عشق، چه ...
در هر لحظه با واقعیت خودت بی هیچ قضاوتی رویارو شو.
به جشن و سرور لحظه حال بپرداز.
اجازه بده آتش اکنون همه سرگرمی ها و تعلقاتت را بسوزاند.

رها باش....

"اکهارت تله"طبقه بندی: نگرش مثبت، 

تاریخ : سه شنبه 12 اسفند 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات


اگر یک ‫‏فروشنده‬ ‫موفق‬ باشید میتوانید سوالی خلاقانه و زیرکانه به عنوان سوال پایانی برای ‫‏مشتری‬ چنان طرح کنید که مطمئن باشید او حتماً به شما پاسخ ‫‏مثبت‬ خواهد داد و درست در همان لحظه ‫محصول‬ شما را خریداری میکند.

* برایان تریسی*شعار ما : فروش هر روز حداقل یک محصول
ادامه مطلب مخصوص اعضا بیلیونر بیلدرز تیم می باشد ...

ادامه مطلب
تاریخ : دوشنبه 11 اسفند 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات
تاریخ : یکشنبه 10 اسفند 1393 | 12:01 ق.ظ __________________________________ نظرات

کلمات پادشاهان در فروش


BBTeam.ir - ‏مهمترین فرد در زندگی هر کسی خود آن فرد است و از این که مهم شمرده شود بسیار لذت می برد.همین میل به مهم بودن باعث می شود انسان ها گران ترین لباس ها ،عطر ها و اتومبیل ها را خریداری کنند. ما با استفاده از کلماتی که باعث تقویت این حس در مشتری شوند ،می توانیم بر مشتری تاثیر بگذاریم و در نهایت سود آوری خود را افزایش دهیم.
فرض کنید مشتری که مقابل شما نشسته یک پادشاه است و شما به حضور او رفته اید ،شما با او چگونه سخن می گویید؟از چه واژه هایی استفاده می کنید؟ من نام این کلمات را کلمات شاهانه می گذارم.این کلمات را در مکالمات روزمره خود با مشتری به کار ببرید و فروش خود را افزایش دهید.

1- جناب ...
هنگامی که مشتری با شما تماس می گیرد ( و شما فامیل وی را از قبل می دانید ) از نام او به همراه واژه جناب استفاده کنید.با لبخند روی لب بگویید : سلام جناب نصیری...

2- لطف کنید.
هرگز با مشتری به صورت آمرانه صحبت نکنید. حتی اگر از مشتری تقاضایی دارید ،واژه لطف کنید را بکار ببرید.

3- دستور بفرمایید.
پادشاه هرگز کاری را خودش انجام نمی دهد ، او دستور می دهد.اگر خواهشی از مشتری دارید از او بخواهید دستور آن را صادر کند(حتی اگر می دانید در نهایت خود مشتری باید آن کار را انجام دهد).به عنوان مثال بگویید :دستور دهید مبلغ یک میلیون به حساب شرکت واریز شود.

4- اجازه دارم...
از مشتری اجازه بگیرید.به عنوان مثال به او بگویید اجازه دارم چند سوال از حضور شما بپرسم؟

5- حضور شما / خدمت شما
این ها واژه هایی هستند که کمک می کند مشتری احساس خوبی از مکالمه با شما پیدا کند و در نتیجه شما در مکالمات فروشتان قوی تر ظاهر خواهید شد.طبقه بندی: بازاریابی و فروش، 

تاریخ : شنبه 9 اسفند 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات

برخیز و راه برو!!!


یكی از شاگردان استاد همیشه روی تخته سنگی رو به افق می نشست و به آسمان خیره می شد و كاری نمی كرد. استاد وقتی متوجه بیكاری و بی فعالیتی او شد كنارش نشست و از او پرسید چرا دست به كاری نمی زند تا نتیجه ای عایدش شود و زندگی بهتری برای خود رقم زند.
شاگرد جوان سری به علامت تاسف تكان داد و گفت: «تلاش بی فایده است استاد! به هر راهی كه فكر می كنم می بینم و می دانم كه بی فایده است. من می دانم كار درست چیست اما دست و دلم به كار نمی رود و هر روز هم حس و حالم بدتر می شود!»

استاد از جا برخاست و دستش را برشانه شاگرد جوانش كوبید و گفت: «اگر می دانی كجا بروی خوب برخیز و برو! اگر هم نمی دانی خوب از این و آن، جهت و سمت درست حركت را بپرس و بعد كه جهت را پیدا كردی آن موقع برخیز و در آن جهت برو! فقط برو و یكجا منشین! از یكجا نشستن هیچ نتیجه ای عاید انسان نمی شود. فرقی هم نمی كند آن انسان چقدر دانش داشته باشد! اگر غم و اندوه داری در حین فعالیت و كار به آنها فكر كن! اگر می خواهی معنای زندگی را درك كنی در اثنای كار و تلاش این معنا را دریاب. مهم این است كه دائم در حال رفتن به جلو باشی!

 پس برخیز و راه برو!  »
طبقه بندی: داستانهای آموزنده و انگیزشی، 

تاریخ : جمعه 8 اسفند 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات

5 نکته برای یک فروش به یاد ماندنی


یکی از مسایل مهمی که فروشنده را به موفقیت می‌رساند، این است که بتواند فروش را در ذهن مشتری خاطره‌‌انگیز و به یاد ماندنی کند. براین اساس، چگونگی نوع برخورد و صحبت با مشتریان و فنون شروع و خاتمه مذاکره، بسیار مهم و تاثیرگذار خواهد بود. در ادامه پنج نکته کلیدی برای پایدارتر کردن تاثیر صحبت‌هایتان در ذهن مشتری ذکر می‌شود که به کارگیری آن برای انجام یک «فروش به یادماندنی» ضروری است.

۱) شروع تاثیرگذار
قانون «اولین برخورد، موثرترین برخورد است» را همیشه در ذهن داشته باشید. برای تاثیرگذار بودن شروع، نیازی به صحبت کردن با صدای بلند یا حرکت‌های تند نیست بلکه باید طوری صحبت را آغاز کرد که شور، اشتیاق و علاقه را به خریدار منتقل کند. وقتی ما به عنوان فروشنده، واقعا مشتاقانه و با علاقه‌مندی در مورد کالا یا محصولاتمان صحبت می‌کنیم، این اشتیاق به خریدار منتقل می‌شود. در فروش‌هایی که فقط یک ملاقات لازم است، باید بتوانیم مخاطب را به سرعت و بلافاصله وارد گفت‌وگوی فروش کنیم. هر چند پرسیدن نام مشتری و تکرار آن در طول ملاقات برای ایجاد فضایی دوستانه مفید است، اما باید سعی کنیم اولین جملات ما متمایز از دیگر فروشندگان باشد.
در جلسات فروش با مشتریانی که قبلا با آن‌ها آشنا شده‌اید و نام و عادت‌های خرید آن‌ها را می‌دانید، مشتری را به اسم خطاب کنید. ضمن این که در جست‌وجوی راه‌های جدید و خلاقانه‌تری برای احوالپرسی و شروع صحبت باشید و از صحبت‌های دیگران الگوبرداری نکنید.


ادامه مطلب

طبقه بندی: بازاریابی و فروش، 

تاریخ : پنجشنبه 7 اسفند 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
تعداد کل صفحات : 2 ::      1   2  
لطفا از دیگر صفحات نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.
  • کد نمایش افراد آنلاین
  • 
    شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic