جلوگیری از کپی کردن مطالب

بازاریابی شبکه ای ، Billionaire Builders Team - مطالب آبان 1393
آپلود عکس رایگان و دائمی		

خلاصه کتاب استراتژی های بازاریابی - بخش دوم
8- قانون مسابقه دو نفره
( در بلند مدت ، هر بازاری ، به محل مسابقه دو اسب تبدیل می شود. )

BBTeam - در ابتدا یک طبقه جدید ، نردبانی برساخته از پله های بسیار است ، اما به تدریج ، به نردبانی دو پله تبدیل می شود. در یک صنعت در حال رشد جایگاه سوم مکان مناسبی نیست. بازاریابان موفق توجه خود را به دو پله بالای نردبان معطوف می کنند. جک ولج رییس هیئت مدیره و مدیرعامل مشهور جنرال الکتریک به تازگی گفته است : فقط شرکت هایی که در جایگه نخست یا دوم قرار د ارند  می توانند در بازار های جهانی که رقابتی روز افزون دارند ، برنده شوند. بقیه باید تعدیل شوند ، بسته شوند ، یا فروخته شوند. تفکری از این دست که شرکت هایی همچون پراکتراندگمبل را به اسطوره هایی قدرمند تبدیل کرده است. در گذر زمان ، مشتریان آموزش می بینند. آنها نام تجارتی پیشرو را تقاضا می کنند ، زیرا فکر می کنند که نام تجارتی پیشرو ، بهترین کیفیت را دارد.
تکرار می کنیم : مشتری معقتد است که بازارایابی جنگ میان محصولات است. این نوع تفکر است که فقط دو نام تجارتی را در اوج نگه می دارد : (( آنها باید بهترین باشند ، زیرا آنها رهبر بازارند. ))


ادامه مطلب

طبقه بندی: بازاریابی و فروش، 

تاریخ : جمعه 30 آبان 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات

خلاصه کتاب استراتژی های بازاریابی - بخش اول

نویسنده : آل ریس و جک تروتBBTeam - مقدمه :  باتوجه به محیط پویا و حضور شرکت های موفق برای رسیدن به اهداف شرکت باید به بازاریابی همچون واحدهای دیگر  سازمان توجه ویژه ای نشان داد و در بازاریابی همچون سایر موارد قوانینی بر آن حاکم است که دانستن و رعایت آنها موفقیت واحد بازاریابی را تا حدی تضمین خواهد کرد. اگر بپذیرید که برای بازاریابی قوانینی وجود دارد ، شناسایی آنها چندان دشوار نخواهد بود. در واقع این قوانین ، آشکار و بدیهی اند. نویسندگان کتاب بیش از 25 سال است که ، عوامل اثرگذار و غیر موثر بر مدیریت بازار  را مورد مطالعه قرارداده اند. آنچه یافته اند این است :
برنامه هایی به توفیق دست یافته اندکه ، همیشه با برخی نیروهای بنیادی بازار سازگار بوده اند. درکتاب ها ، مقاله هاو سخنرانی های گوناگون ، اصول مدیریت بازار را به تحلیل بیان کرده اند. الگوهای راهبردی ویژه ای را هم برای فرآیند مدیریت بازار تدوین کرده ، که مطابق الگوهای فیزیکی فکر انسان است ، و آن را تحت عنوان (( موقعیت یابی )) ترویج کرده اند.

همچنین ، یک الگوی ارتشی ( نظامی ) هم برای بازار طرح کرده اند ،که شرکت ها و خط مشی هایشان را متوجه حالت های تدافعی تهاجمی ، جبهه گیری و عملیات چریکی مدیریت بازار می سازد.پس از سال ها مطالعه و بررسی درباره مسائل و اصول مدیریت بازار عصاره یافته های خود را به صورت قوانین اساسی که ضامن توفیق یا موجب شکست در بازار می شوند ،درآورده اند. این اصول را (( قوانین تغییر ناپذیر مدیریت )) بازار نامیده اند ،این قوانین روی هم 21 قانون است. آثار مخاطره آمیز شکستن این قوانین به عهده شماست.
ادامه مطلب

طبقه بندی: بازاریابی و فروش، 

تاریخ : چهارشنبه 28 آبان 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات
فرهنگ فروش  بالا , فرهنگی غنی برای بالا بردن سطح بازاریابی شبکه ای ایران است.


هدف ما فروش شخصی بالاتر از ماهانه 10 میلیون تومان !


ادامه مطلب مخصوص اعضا بیلیونر بیلدرز تیم می باشد ...


ادامه مطلب

طبقه بندی: بازاریابان برتر، 

تاریخ : دوشنبه 26 آبان 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات

اصل پارتو ( قانون 20/80 )BBTeam - قانون 20/80 یکی از سودمند ترین قوانین در زمینه مدیریت زمان و زندگی است. نام دیگر این قانون اصل پارتو است که به افتخار بنیان گذار آن ویلفردو پارتو اقتصاد دان ایتالیایی نام گذاری شده است.

وی برای نخستین بار در سال 1895 این موضوع را در نوشته های خود مطرح کرد. پارتو متوجه شد که در جامعه ای که در آن زندگی می کند مردم را می توان به طور طبیعی به دو دسته تقسیم کرد: 
گروه اول که وی به آنها اقلیت بسیار مهم می گوید جزء بیست درصد افرادی هستند که از نظر اقتصادی و اثر بخشی در صدر قرار دارند 
و گروه دوم که وی به آنها اکثریت کم اهمیت می گوید هشتاد درصدی را تشکیل می دهند که در سطح پایین جامعه قرار دارند.

وی بعد ها کشف کرد که عملاً تمام فعالیت های اقتصادی تابع این قانون هستند به عنوان مثال، مطابق این قانون: هشتاد درصد از نتایجی که شما به دست می آورید نتیجه بیست درصد از فعالیت های شماست. بیست درصد از مشتری های شما هشتاد درصد از کل فروش شما را خریداری می کنند. بیست درصد از تولیدات یا خدماتی که ارائه می دهید هشتاد درصد از سود شما را تامین می کند هشتاد درصد از کل ارزش فعالیت های شما نتیجه بیست درصد آنهاست و الی آخر. این بدان معنی است که اگر در لیست کارهای شما ده مورد فعالیت وجود داشته باشد دو مورد از این فعالیت ها معادل یا حتی بیش از مجموع هشت فعالیت دیگر ارزشمند هستند.
طبقه بندی: بازاریابی و فروش،  مطالب علمی و تحقیقاتی، 

تاریخ : شنبه 24 آبان 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات

قدرت اندیشهBBTeam.ir - پیرمردی تنها در یکی از روستاهای آمریکا زندگی می کرد . او می خواست مزرعه سیب زمینی اش را شخم بزند اما این کار خیلی سختی بود. تنها پسرش بود که می توانست به او کمک کند که او هم در زندان بود .
پیرمرد نامه ای برای پسرش نوشت و وضعیت را برای او توضیح داد :
"پسرعزیزم من حال خوشی ندارم چون امسال نخواهم توانست سیب زمینی بکارم . من نمی خواهم این مزرعه را از دست بدهم، چون مادرت همیشه زمان کاشت محصول را دوست داشت. من برای کار مزرعه خیلی پیر شده ام. اگر تو اینجا بودی تمام مشکلات من حل می شد . من می دانم که اگر تو اینجا
بودی مزرعه را برای من شخم می زدی.
دوستدار تو پدر".*

طولی نکشید که پیرمرد این تلگراف را دریافت کرد: پدر، به خاطر خدا مزرعه را شخم نزن، من آنجا اسلحه پنهان کرده ام.

ساعت 4 صبح فردا مأمور اف.بی.آی و افسران پلیس محلی در مزرعه پدر حاضر شدند و تمام مزرعه را شخم زدند بدون اینکه اسلحه ای پیدا کنند . پیرمرد بهت زده نامه دیگری به پسرش نوشت و به او گفت که چه اتفاقی افتاده و می خواهد چه کند؟

پسرش پاسخ داد : پدر! برو و سیب زمینی هایت را بکار، این بهترین کاری بود که می توانستم از زندان برایت انجام بدهم.


همواره راهی وجود دارد.
طبقه بندی: داستانهای آموزنده و انگیزشی، 

تاریخ : جمعه 23 آبان 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات


اگه  واقعا میخوای موفق بشی اینو بخون !


BBTeam.ir - اگر واقعا می خواهی موفق شوی و واقعا تصمیم داری توی زندگی به اون چیزایی که دوست داری برسی اگه واقعا می خواهی توی هر زمینه ای که دوست داری موفقترین باشی باید یه تصمیم خیلی خیلی خیلی مهمی بگیری یه تصمیمی توی یه بخش از زندگیت که توی تمام جنبه ای زندگیت تاثیر می گذاره و اون اینه :
این متن زیر  رو با صدای بلند و از صمیم قلب و با تمام وجودت بخون : سعی کن چند بار و چند بار در هفته بخوان انوقت ببین که چه شور و شوق و انرژی فوق العاده در وجودت خواهی یافت که تو را انچنان به سمت موفقیت هدایت خواهد کرد که تا الان برایت غریب بوده .
واما ...


ادامه مطلب

طبقه بندی: نگرش مثبت، 
برچسب ها: نگرش مثبت،  

تاریخ : پنجشنبه 22 آبان 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات

گفتگو با بزرگترین سخنران و پدربزرگ نتورک دنیا (جیم رآن)BBTeam.ir - گزیده ای از 4 بخش گفتگوی ارزنده با بزرگترین سخنران و پدر بزرگ نتورک دنیا رو اینجا آوردم تا مشتاق بشید و کل گفتگو را در قسمت ادامه مطلب مطالعه نمایید.خواندن این مطلب رو به هیچ عنوان از دست ندید.

بخش اول:

لیتمن: همه شنونده های برنامه و خودم، خیلی هیجان زده هستیم از اینکه امشب میهمان برنامه ما هستی و می خواهی اسرارت درباره موفقیت و اصول رسیدن به آن را با ما در میان بگذاری. می خواهم با تعریف این کلمه شروع کنیم. موفقیت چیست؟ موفقیت برای جیم ران چه معنایی دارد؟
ران: بهترین تعریف موفقیت از دیدگاه من این است که یک زندگی خوب داشته باشی. بخشی از آن درآمد است. بخشی استقلال مالی است. بخشی رسیدن به هدف هایی است که در زندگی داری، رویاهایی که محقق می کنی، خانواده، فرزندان، نوه ها و ثمربخش بودن است. این خود دامنه وسیعی را در بر می گیرد.
کلمه موفقیت، همه اینها را شامل می شود. فقط شغلت، درآمدت و ثروتت نیست. فقط حقوق و حساب بانکی ات نیست. بلکه همه چیز است: از همه دستاوردهایت در طولزندگی تا حداکثر تلاشت برای طرح ریزی راهی که همه اینها برایت یک زندگی خوب ایجاد کند...

بخش دوم:

برای شروع کردن، چیز زیادی لازم نیست....

ادامه مطلب

طبقه بندی: بیوگرافی انسانهای موفق، 

تاریخ : چهارشنبه 21 آبان 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات

بـاورهای غلط و محدودکننـده درباره پـول


BBTeam.ir - باور افراد درباره پول، نقشی به مراتب بزرگتر از آنچه که اکثرشان تصور می کنند، در سطح ثروت و لذت و رضایتشان از آن ثروت، بازی می کند. یکی از دلایلی که خیلی از مردم پول ندارند این است که مدام دارند بی سروصدا یا آشکارا، آن را محکوم می کنند. در واقع، بیشتر مردم تصور نمی کنند که باورهایشان در موفقیت مالی یا عدم آن، نقش داشته باشند، بیشتر مردم هرگز در مورد باورهایشان فکر هم نمی کنند. ما فقط طبق باورهایمان اقدام می کنیم.
دارم نمونه هایی از باورهای محکوم به شکست را جمع می کنم، همانطور که سنجاب ها برای زمستان و برای مدتی مدید، بادام جمع می کنند. در این مقاله، چندین باور واقعی درباره پول را از افراد حقیقی شرکت کننده در کارگاه ها و کلاس های واقعی، ارایه می دهم.
این باورها، جریان پول را به درون زندگی های بی شماری قطع می کنند یا آن را به جریانی باریک و بسیار ناچیز، کاهش می دهند. بعضی از این باورها برایتان آشنا هستند و بعضی دیگر آنقدر خاص و استثنایی اند که عجیب و غیرعادی به نظر می رسند. گاهی وقت ها، یک باور می تواند برای یک نفر زندگی بخش باشد و برای یکی دیگر، نابودکننده زندگی.


ادامه مطلب

طبقه بندی: نگرش مثبت، 
برچسب ها: نگرش مثبت،  

تاریخ : یکشنبه 18 آبان 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات


دو اسبBBTeam.ir - مزرعه ای  در بالاى جاده قرار دارد و در آنجا دو اسب زندگی می کنند، 
از دور دو اسب مثل هم به نظر مى رسند، اما اگر ماشین را متوقف كنید یا به آنها نزدیك  شوید متوجه  چیز شگفت انگیزى مى شوید.

با نگاه كردن به چشمهاى یكى از آنها مى فهمید كه نا بیناست، صاحبش نه تنها او را كنار نگذاشته بلكه یك خانه ى خوب برایش ساخته است.

مسئله ى شگفت انگیز این است كه اگر آنجا بایستید و گوش دهید، صداى یك زنگ را می شنوید.
با نگاه كردن به اطراف مى بینید كه  صدا از  اسب كوچكتر است .
یك زنگ كوچك به افسار اسب وصل شده است ، دوست نابینایش  اینگونه مى داند كه اسب دیگر كجاست و او را دنبال می كند.

چنانچه شما به این دو دوست نگاه كنید مى بینید كه اسب زنگدار مرتب اسب نابینا را چك مى كند و اینكه اسب نابینا به صداى زنگ گوش مى دهد و آرام به سمت اسب دیگر می رود، با این اطمینان كه او را به بیراهه نمى برد.

وقتى اسب زنگدار هر روز عصر به سمت پناهگاه خود در طویله باز مى گردد، گهگاهی به عقب نگاهى مى اندازد تا مطمئن شود دوست نابینایش خیلى دور نیست كه صداى زنگ را نشنود.


ادامه مطلب

طبقه بندی: داستانهای آموزنده و انگیزشی، 

تاریخ : شنبه 17 آبان 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات
فرهنگ فروش  بالا , فرهنگی غنی برای بالا بردن سطح بازاریابی شبکه ای ایران است.


بازاریابانی با فروش شخصی بالاتر از ماهانه 10 میلیون تومان ,  به زودی ظهور خواهند کرد !


ادامه مطلب مخصوص اعضا بیلیونر بیلدرز تیم می باشد ...


ادامه مطلب

طبقه بندی: بازاریابان برتر، 

تاریخ : جمعه 16 آبان 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات

اگه می خوای موفق شی   از این حرفه   خارج نشو !    ( ! Don't Quit )BBTeam.ir - بر اساس آمار 90% از افراد در سال اول شکست می خورند ( در واقع شکست در این حرفه بی معنیه , بهتره بگیم از کار خارج می شن ) و 5% از افراد باقیمانده هم در 4 سال بعد. عجیبه نه ؟

شما هیجان زده وارد می شید و سپس هزاران خرابکاری پیش میاد و هزاران بار می خوای از کار خارج بشی. اغلب مردم فقط خارج می شن. برای انجام این کار به یک دلیل کاملاً قوی و محکم نیاز داری. چون فقط به همین دلیل هست که اگر روشتان برای انجام این کار جواب نداد بدنبال روش دیگری می روید. اما اگر شل و ول ( wishy-washy ) باشید، رفتنی ( goner ) هستید.

اولین چیز، یافتن why ( چرایی - دلیل ) است. یک why خوب میتونه زندگی شما رو نجات بده !

مسئله ای که اکثر افراد دارند اینه که فرد یا افرادی در نزدیکی اونا هستند که نمی توانند موفقیتشون رو ببینند ! بهترین انتخاب شما اینه که با برگزیدن یکwhy خیره کننده و شگفت انگیز از شرّ اونا خلاص شید. یک why  ( چرایی - دلیل )  100% انتخاب كنید که شمارو حفظ کنه ! در برابر چی؟ در برابر برف، بارون، تگرگ، طوفان، سیل، طاعون، انفجارهای هسته ای و در نهایت در برابر انتقادهای یک فرد آشنا !!!ادامه مطلب

طبقه بندی: علم بازاریابی شبکه ای، 

تاریخ : جمعه 16 آبان 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات

دانلود  ۴ ربع نقدینگی رابرت کیوساکی ( چرا نتورک؟ )
 

[http://www.aparat.com/v/C6fLE]


  دانلود از سرور آپارات
  25.28 مگابایت

 دانلودطبقه بندی: ویدیو کلیپ آموزشی، 

تاریخ : پنجشنبه 15 آبان 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات

تغییر نگرشBBTeam.ir - در  ژاپن مرد میلیونری زندگی می کرد که از درد چشم خواب بچشم نداشت و برای مداوای چشم دردش انواع قرصها و آمپولها را بخود تزریق کرده بود اما نتیجه چندانی نگرفته بود.
وی پس از مشاوره فراوان با پزشکان و متخصصان زیاد درمان درد خود را مراجعه به یک راهب مقدس و شناخته شده دید.

به راهب مراجعه کرد و راهب نیز پس از معاینه وی به او پیشنهاد داد که مدتی به هیچ رنگی بجز رنگ سبز نگاه نکند. پس از بازگشت از نزد راهب، او به تمام مستخدمین خود دستور داد با خرید بشکه های رنگ سبز تمام خانه را با سبز رنگ آمیزی کند.همینطور تمام اسباب و اثاثیه خانه را با همین رنگ عوض کرد.
پس از مدتی رنگ ماشین، ست لباس اعضای خانواده و مستخدمین و هر آنچه به چشم می آمد را به رنگ سبز و ترکیبات آن تغییر داد و البته چشم دردش هم تسکین یافت.

مدتی بعد مرد میلیونر برای تشکر از راهب وی را به منزلش دعوت نمود. راهب نیز که با لباس نارنجی رنگ به منزل او وارد می شد متوجه شد که باید لباسش را عوض کرده و خرقه ای به رنگ سبز به تن کند. او نیز چنین کرده و وقتی به محضر بیمارش رسید از او پرسید آیا چشم دردش تسکین یافته؟ مرد ثروتمند نیز تشکر کرده و گفت :" بله . اما این گرانترین مداوایی بود که تاکنون داشته". مرد راهب با تعجب به بیمارش گفت بالعکس این ارزانترین نسخه ای بوده که تاکنون تجویز کرده ام.

برای مداوای چشم دردتان، تنها کافی بود عینکی با شیشه سبز خریداری کنید و هیچ نیازی به این همه مخارج نبود.
برای این کار نمیتوانی تمام دنیا را تغییر دهی، بلکه با تغییر دیدگاه و یا نگرشت می توانی دنیا را به کام خود درآوری.


تغییر دنیا کار سختی است اما تغییر دیدگاه  و  نگرش ما ارزانترین و موثرترین روش است.
طبقه بندی: داستانهای آموزنده و انگیزشی،  نگرش مثبت، 

تاریخ : چهارشنبه 14 آبان 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات

رازهای رسیدن به حقیقتراز اول:

‌تمامی آن‌چه به منظور خوشحالی و خوشبختی واقعی بدان نیاز داریم، در درون ماست.

راز دوم:

تصویر ذهنی درست از خود، ما را به حقیقت زندگی هدایت می‌کند. هر انسانی، یک تصویر ذهنی از خود دارد که من کیستم و چه می‌توانم انجام دهم. تصویر ذهنی هر انسانی، پایه‌ی اصلی شخصیت و رفتار‌های اوست. به‌عبارت دیگر، تصویر ذهنی ما از خود، نشانه‌ای از احساس فضیلت و بزرگی ماست و نشان‌می‌دهد که چه کارهایی از ما ساخته است‌ و چه کارهایی از ما ساخته نیست. انسان‌ها حقیقت زندگی را با تصویرهای ذهنی خود‌ می‌سازند. آری تصویر ذهنی زیبا از خود، موفقیت‌ها را می‌سازد و موفقیت‌ها، باعث بهتر شدن تصویر ذهنی انسان از خود می‌گردد. تصویر ذهنی ما از خودمان، نمادی از مجموعه‌ی باورهای ما در فضای زندگی است.

راز سوم:

ادامه مطلب

طبقه بندی: نگرش مثبت، 

تاریخ : سه شنبه 13 آبان 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات

ظرفمان را بزرگتر کنیم


BBTeam.ir - دو مرد در کنار دریاچه ای مشغول ماهیگیری بودند . یکی از آنها ماهیگیر با تجربه و ماهری بود اما دیگری ماهیگیری نمی دانست .
هر بار که مرد با تجربه یک ماهی بزرگ می گرفت ، آنرا در ظرف یخی که در کنار دستش بود می انداخت تا ماهی ها تازه بمانند ، اما دیگری به محض گرفتن یک ماهی بزرگ آنرا به دریا پرتاب می کرد .
ماهیگیر با تجربه از اینکه می دید آن مرد چگونه ماهی را از دست می دهد بسیار متعجب بود . لذا پس از مدتی از او پرسید :
- چرا ماهی های به این بزرگی را به دریا پرت می کنی ؟
مرد جواب داد : آخر تابه من کوچک است !


گاهی ما نیز همانند همان مرد ، شانس های بزرگ ، شغل های بزرگ ، رویاهای بزرگ و فرصت های بزرگی را که خداوند به ما ارزانی می دارد را قبول نمی کنیم . چون ایمانمان کم است .
ما به یک مرد که تنها نیازش تهیه یک تابه بزرگتر بود می خندیم ،

 اما نمی دانیم که تنها نیاز ما نیز  آنست که ایمانمان را افزایش دهیم و ظرفمان را بزرگتر کنیم .طبقه بندی: نگرش مثبت، 

تاریخ : دوشنبه 12 آبان 1393 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
تعداد کل صفحات : 2 ::      1   2  
لطفا از دیگر صفحات نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.
  • کد نمایش افراد آنلاین
  • 
    شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic