جلوگیری از کپی کردن مطالب

بازاریابی شبکه ای ، Billionaire Builders Team - مطالب اردیبهشت 1394
آپلود عکس رایگان و دائمی		

کلیپ فوق العاده زیبا انگیزشی - رویا - Dream

پیشنهاد می کنم هر روز این کلیپ زیبا رو نگاه کنید


       دانلود از سرور آپارات                                            دانلود از سرور پرشین گیگ 

دانلود                                     دانلود


[http://www.aparat.com/v/XZrpe]طبقه بندی: ویدیو کلیپ انگیزشی،  نگرش مثبت، 

تاریخ : یکشنبه 27 اردیبهشت 1394 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات
داستان هیزم شكن


BBTeam.ir - روزی روزگاری یك هیزم شكن قوی برای كار سراغ یك تاجر الوار رفت تاجر او را استخدام كرد. و دستمزد خوبی برایش تعیین كرد و همچنین شرایط كاری بسیار خوب بود. بنابراین هیزم شكن تصمیم گرفت كارش را به نحو احسن انجام دهد، تا محبت صاحب كار خود را جلب كند.

رئیس جدید به او یك تبر داد و محل كارش را نشان داد. روز اول هیزم شكن 18 درخت را قطع كرد. رئیسش به او تبریك گفت و از او خواست به همین روش به كار خود ادامه دهد.

تاجر بسیار هیجان زده بود تا ببیند روز بعد هیزم شكن چند درخت قطع می كند. اما روز بعد او توانست فقط 15 درخت را بیندازد.  روز بعد هیزم شكن تلاش خود را بیشتر كرد. ولی فقط 10 درخت قطع كرد. هر روز با همه تلاشی كه می كرد تعداد كمتر درخت می توانست قطع كند.ادامه مطلب

طبقه بندی: داستانهای آموزنده و انگیزشی، 

تاریخ : سه شنبه 22 اردیبهشت 1394 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات

قدرت رویاهای بزرگ


BBTeam - در کار برنامه ریزی برای ثروتمند شدن به کسی اجازه ندهید که رویای شما را از بین ببرد .
باید با موفق های روزگار و دوران گذشته خود آشنا شوید . باید با زندگی کسانی آشنا شوید که رویای آنچه را که ارزشمند است به دنیای ما ارزانی داشته است ؛ به من و شما امکان داده است تا استعداد های خود را بروز دهیم . 

اگر کاری که می خواهید بکنید درست باشد و به آن باور داشته باشید ...

ادامه مطلب

طبقه بندی: داستانهای آموزنده و انگیزشی،  نگرش مثبت، 

تاریخ : یکشنبه 20 اردیبهشت 1394 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات

اصلا چرا باید نتورک کار کنیم؟

1_ این مسیر٬ مسیری امتحان شده است با قدمتی بیش از 50 سال و افراد زیادی توانسته اند از این طریق به اهداف بلند خود برسند.

2_ بر خلاف خیلی از فعالیتهای دیگر که برای یافتن چند و چون کار و یادگیری رموز موفقیت٬ می بایست رنج سفر به شهرها یا حتی کشورهای زیادی را متحمل شد٬ افراد موفق در این حرفه در دسترس بوده و می توان به راحتی از تجربیات مفید آنها استفاده کرد.

3_ منابع زیادی برای کسب اطلاعات و آگاهی از اصول کار در دسترس است.اعم از کتاب٬ مجله٬ نرم افزار٬ اینترنت٬ گروهها و تیمهای مختلف و ...

4_ اصول نتورک مارکتینگ در خیلی از دانشگاههای دنیا تدریس می شود. بنابراین تجارتی علمی با پشتوانه تئوریک قوی می باشد.

5_ برخلاف غالب ساختارهای سنتی که به دلیل برخورداری از قاعده فسادانگیز "برنده_بازنده" امکان استفاده مساوی از اطلاعات و امکانات برای همه وجود ندارد این ساختار به دلیل پایه ریزی شدن بر اساس اصل انسان دوستانه کمک به همنوع و برخورداری از قانون پیشرفته"برنده_برنده"٬ در آن کلیه اطلاعات و امکانات شفاف و بی مضایقه در اختیار همه قرار می گیرد.

6_ برخلاف دیگر ساختارها (بویژه در زمینه اقتصادی ) که خودآگاه یا ناخودآگاه افراد را از عواطف انسانی دور می کنند٬ این تجارت مبلغ انسان دوستی٬ توکل به خدا و کمک به همنوع است.


ادامه مطلب

طبقه بندی: نگرش مثبت، 

تاریخ : سه شنبه 15 اردیبهشت 1394 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات

درخت آرزوهاBBTeam.ir- مسافری كه از راهی دور می آمد ، به درختی رسید و تصمیم گرفت كه در سایه آن قدری اسـتراحت كند غافـل از این كه آن درخت جـادویی بود ، درختی كه می توانست آن چه كه بر دلش می گذرد برآورده سازد...!
وقتی مسافر روی زمین سخت نشست با خودش فكر كرد كه چه خوب می شد اگـر تخت خواب نـرمی در آن جا بود و او می تـوانست قـدری روی آن بیارامد. فـوراً تختی كه آرزویـش را كرده بود در كنـارش پدیـدار شـد !!!
مسافر با خود گفت : چقدر گـرسـنه هستم. كاش غذای لذیـذی داشتم...
ناگهان میـزی مملو از غذاهای رنگارنگ و دلپذیـر در برابرش آشـكار شد. پس مـرد با خوشحالی خورد و نوشید...
بعـد از سیر شدن ، كمی سـرش گیج رفت و پلـك هایش به خاطـر خستگی و غذایی كه خورده بود سنگین شدند. خودش را روی آن تخت رهـا كرد و در حالـی كه به اتفـاق های شـگفت انگیـز آن روز عجیب فكـر می كرد با خودش گفت : قدری می خوابم. ولی اگر یك ببر گرسنه از این جا بگـذرد چه؟
و ناگهان ببـری ظاهـر شـد و او را درید...

هر یك از ما در درون خود درختی جادویی داریم كه منتظر سفارش هایی از جانب ماست.
ولی باید حواسـمان باشد ، چون این درخت افكار منفی ، ترس ها و نگرانی ها را نیز تحقق می بخشد.

مراقب آن چه كه به آن می اندیشیم باشیم ...
طبقه بندی: داستانهای آموزنده و انگیزشی، 

تاریخ : دوشنبه 14 اردیبهشت 1394 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات
فیل سفید


BBTeam.ir - در حکایتی از گذشته معروف است که پادشاه یک کشور به پادشاه یک کشور دیگر یک فیل سفید هدیه می دهد، کسی که هدیه را پذیرفته، هزینه های زیادی را صرف نگهداری و خوراک این فیل سفید می کرد، نسل های مختلف بدون آن که بدانند این فیل سفید به چه درد می خورد هزینه های زیادی را برای آن متحمل میشدند و دلشان هم نمی آمد که آن را کنار بگذارند یا رها کنند زیرا می گفتند: 
"حیف است تا کنون هزینه زیادی برای آن شده است و نمیتوان آن را رها کرد!".
فیل سفید در مدیریت استعاره از موضوعیست که هزینه زیادی برای آن شده است و هیچ خاصیت مفیدی ندارد! و از آن جهت کنار گذاشته نمیشود که صرفاً برای آن هزینه شده است. 
در نظر بگیرید کسی وارد دانشگاه میشود و متوجه میشود استعدادی در آن رشته ندارد اما آن را رها نمیکند به خاطر هزینه هایی که برای قبولی آن داده است و زمانی که صرف کرده است و میداند در آینده نیز آن رشته منبع درآمد او نخواهد شد، به آن رشته دانشگاهی و آن مدرک میتوان فیل سفیدآن فرد گفت.
در زندگی فیلهای سفید زیادی داریم که بدون آن که خاصیتی داشته باشند برای آنها هزینه میکنیم!

فیلهای سفید زندگیتان را رها کنید...طبقه بندی: داستانهای آموزنده و انگیزشی،  نگرش مثبت، 

تاریخ : پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات

باور 


BBTeam - شخصی سر کلاس ریاضی خوابش برد. زنگ را زدند بیدار شد و با عجله دو مسئله را که روی تخته سیاه نوشته شده بود یادداشت کرد و با این «باور» که استاد آن را به عنوان تکلیف منزل داده است به منزل رفت و تمام آن روز و آن شب برای حل کردن آنها فکر کرد. هیچیک را نتوانست حل کند. اما طی هفته دست از کوشش بر نداشت. سرانجام یکی از آنها را حل و به کلاس آورد. استاد به کلی مبهوت شد زیرا آن دو را به عنوان دو نمونه ازمسایل غیر قابل حل ریاضی داده بود .

هر فردی خود را ارزیابی می کند و این برآورد مشخص خواهد ساخت که او چه خواهد شد. شما نمی توانید بیش از آن چیزی بشوید که باور دارید «هستید». اما بیش از آنچه باور دارید«می توانید» انجام دهید .

"نورمن وینست پیل"
طبقه بندی: داستانهای آموزنده و انگیزشی، 
برچسب ها: نگرش مثبت،  

تاریخ : سه شنبه 8 اردیبهشت 1394 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات

داستان بامبو

BBTeam.ir - روزی تصمیم گرفتم كه دیگر همه چیز را رها كنم. شغلم را دوستانم را ، مذهبم را زندگی ام را ! به جنگلی رفتم تا برای آخرین بار با خدا صحبت كنم.

به خدا گفتم : آیا میتوانی دلیلی برای ادامه زندگی برایم بیاوری؟ و جواب او مرا شگفت زده كرد. او گفت :آیا سرخس و بامبو را میبینی؟ پاسخ دادم : بلی .  گفت : هنگامی كه درخت بامبو و سرخس راآفریدم ، به خوبی از آنها مراقبت نمودم . به آنها نور و غذای كافی دادم. دیر زمانی نپایید كه سرخس سر از خاك برآورد و تمام زمین را فرا گرفت اما از بامبو خبری نبود. من از او قطع امید نكردم.

در دومین سال سرخسها بیشتر رشد كردند وزیبایی خیره كننده ای به زمین بخشیدند اما همچنان از بامبوها خبری نبود. من بامبوها را رها نكردم . 

در سالهای سوم و چهارم نیز بامبوها رشد نكردند.اما من باز از آنها قطع امید نكردم .

در سال پنجم جوانه كوچكی از بامبو نمایان شد. در مقایسه با سرخس كوچك و كوتاه بود اما با گذشت 6 ماه ارتفاع آن به بیش از 100 فوت رسید. 5 سال طول كشیده بود تا ریشه های بامبو به اندازه كافی قوی شوند. ریشه هایی كه بامبو را قوی میساختند و آنچه را برای زندگی به آن نیاز داشت را فراهم میكردند. خداوند در ادامه فرمود: آیا میدانی در تمامی این سالها كه تو درگیر مبارزه با سختیها و مشكلات بودی در حقیقت ریشه هایت را مستحكم میساختی . من در تمامی این مدت تو را رها نكردم همانگونه كه بامبو ها را رها نكردم. 

هرگز خودت را با دیگران مقایسه نكن و بامبو و سرخس دو گیاه متفاوتند اما هر دو به زیبایی جنگل كمك میكنند. زمان تو نیز فرا خواهد رسید تو نیز رشد میكنی و قد میكشی! از او پرسیدم : من چقدر قد میكشم. در پاسخ از من پرسید : بامبو چقدر رشد میكند؟

جواب دادم : هر چقدر كه بتواند.

 گفت : تو نیز باید رشد كنی و قد بكشی ، هر اندازه كه بتوانی !
طبقه بندی: داستانهای آموزنده و انگیزشی،  نگرش مثبت، 
برچسب ها: نگرش مثبت،  

تاریخ : شنبه 5 اردیبهشت 1394 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات

3 راز از استاد شطرنج، کسی که یکی از افراد موفق آمریکا شد !


" جوش مانیون " قبل از تأسیس شرکت­های موفقش، یک استاد بین‌المللی شطرنج بود. او در میان 80 شطرنج باز برتر ایالات متحده قرار داشت. او آشناییش با شطرنج را یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیتش در کسب‌وکار می‌داند. از بسیاری از درس‌هایی که از شطرنج یاد گرفته برای هدایت و مدیریت کسب وکارش استفاده می‌کند.
مانیون یکی از افراد موفق آمریکا می­گوید: «شطرنج ابزاری بود که دقت زیادی را در من به وجود آورد تا هنگام مواجهه با مشکلات راه حل مناسب را پیدا کنم و باعث نزدیکی من به کسب‌وکار و زندگی‌ام شد.»

مانیون اولین فرد موفقی نیست که به ارتباط میان شطرنج و کسب‌و کار اشاره می­کند. پیترتایل مؤسس شرکت پی­پالهم استاد دیگری از شطرنج است که در فدراسیون شطرنج ایالات متحده مقام آورده است و مفاهیم شطرنج را در کلاس­های مقدماتی خود در دانشگاه استنفورد آموزش می­داد.
مانیون یکی از تفاوت­های اصلی شطرنج و کسب‌وکار را این می‌داند که در شطرنج برخلاف کسب‌وکار، همه به تمام اطلاعات (داخل تخته) دسترسی دارند. او می‌گوید افراد می‌توانند برخی از درس‌های مهم کسب‌وکار را از بازی شطرنج بیاموزند. در زیر به 3 مورد از درس‌هایی که به مانیون در کسب وکارش کمک کرده‌اند اشاره می‌کنیم:

ادامه مطلب

طبقه بندی: نگرش مثبت، 

تاریخ : جمعه 4 اردیبهشت 1394 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات

احساس شما قویترین آهنربا در تمام کائنات است احساس نگرانی، نگرانی بیشتری را جذب می کند
اضطراب، اضطراب بیشتری را جذب می کند
نارضایتی، نارضایتی بیشتری را جذب می کند
لذت، لذت بیشتری را جذب می کند
شادی، شادی بیشتری را جذب می کند
شکرگزاری، موارد قابل شکرگزاری بیشتری را جذب می کند
مهربانی، مهربانی بیشتری را جذب می کند
احساس ثروتمندی، ثروت بیشتری را جذب می کند
پس این یک کار درونی است !!!
شما برای این که جهان پیرامون خودتان را تغییر بدهید،
تمام کاری که لازم است انجام بدهید این است که :
احساس درونی خودتون رو تغییر بدید.
روش آسونیه مگه نه؟

همین حالا لذت رو احساس کنید...طبقه بندی: نگرش مثبت، 

تاریخ : پنجشنبه 3 اردیبهشت 1394 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات
داستان  اعتماد به نفسمدیر شرکتی روی نیمکتی در پارک نشسته بود و سرش را بین دستانش گرفته بود و به این فکر می‌کرد که آیا می‌تواند شرکتش را از ورشکستگی نجات دهد یا نه. بدهی شرکت خیلی زیاد شده بود و راهی برای بیرون آمدن از این وضعیت نداشت. طلبکارها دائماً پیگیر طلب خود بودند. فروشندگان مواد اولیه هم تقاضای پرداخت بر اساس قرارداهای بسته شده را داشتند.
ناگهان پیرمردی کنار او روی نیمکت نشست و گفت: «به نظر میاد خیلی ناراحتی.»
بعد از شنیدن حرف‌های مدیر، پیرمرد گفت: «من می‌تونم کمکت کنم.»
نام مدیر را پرسید و یک چک برای او نوشت و داد به دستش و گفت: «این پول رو بگیر. یک سال بعد همین موقع بیا اینجا و اون موقع می‌تونی پولی که بهت قرض دادم رو برگردونی.» بعد هم از آنجا دور شد.
مدیر شرکت در حال ورشکستگی، یک چک 500000 دلاری در دستش دید که امضاء جان دی. راکفلر داشت، یکی از ثروتمندترین مردان روی زمین.


ادامه مطلب

طبقه بندی: نگرش مثبت، 

تاریخ : چهارشنبه 2 اردیبهشت 1394 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظراتترجیح میدهم با پنج نفر کار کنم که به کاری که انجام می دهند اعتقاد دارند تا 500 نفر که تکلیفشان روشن نیست ...

" پاتریک دیکسون "


شعار ما : فروش هر روز حداقل یک محصول
ادامه مطلب مخصوص اعضا بیلیونر بیلدرز تیم می باشد ...

ادامه مطلب

طبقه بندی: بازاریابان برتر، 

تاریخ : سه شنبه 1 اردیبهشت 1394 | 12:00 ق.ظ __________________________________ نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.
  • کد نمایش افراد آنلاین
  • 
    شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات